Dobrý zubár v Bratislave

stomatológia
(matrischa) #292

myslim, ze z velkej casti zalezi aj od starostlivosti od toho na akeho zubara, lekara narazis, aku budes mat skusenost, myslim, ze tento tvoj blok sa da zmenit, ze moze to byt lepsie :slight_smile:

0 Likes

(Mukina) #293

Tak podla mna nie, ale radsej som sa opytala. Nechcem ta sudit alebo nieco chapes :slight_smile:
Tiez si myslim, ze na toto ma vplyv dost aj samotny zubar, ze mozno keby si mala ineho, co by k tebe pristupoval inak, ludsky tak by si nemala problemy ani s prevenciami :wink:

0 Likes

(jesienik) #294

S týmto musím súhlasiť, aj ja som sa s tým stretla, našťastie nie osobne, ale môj drahý áno. Isté obdobie nemal vôbec problém chodiť na prevencie, aj keď nejaký problém mal, že kaz aj tak išiel. Bez strachu a v pohode. No potom odišiel jeho zubár do dôchodku, začal tam robiť nejaký iný, drahému začali potom problémy s osmičkami a už to išlo. Už bol nervózny. Už len mrnčal, že tam nepôjde lebo že všetko, čo mu robia že bolí, že vôbec cit zubár nemá. A mala som čo robiť aby som ho potom ešte dotiahla do zubárskeho kresla vôbec :confused:

0 Likes

(silvusicek) #295

chlapi podla mna pri takychto veciach znesu ovela menej ako my. Ten moj by isiel aj neviem co robit ale k doktorovi ist to ani za svet. Len cez jeho mrtvolu, tak zvykol hovorit, no nastastie po case svoj pristup prehodnotil.

0 Likes

(matrischa) #296

ono ked od niekoho o takychto veciach pocuvam, tak sa mi jezia chlpy a to si neviem predstavit, ze keby som to sama zazila, ze jak by som to stravila ako asi by som sa k tomu postavila, asi by mi ozaj nebolo vsetko jedno, niektore veci proste nechapem, respektive niektorych ludi :confused:

0 Likes

(bosoreca) #297

keby si si to zazila tak by si prehodnotila mnohe veci…ale tak bud rada ze si na tom ako si…moj nazor je taky, ze su dobri lekari…dobri zubari…len treba hladat…ja som si nasla dobru zubarku a teda menit nemienim…lebo malo kto je tak ochotny pomoct ako ona…ja som problem doposial nemala a z toho som happy…:heart_eyes::heart_eyes: vazim si to…:slight_smile:

0 Likes

(marita83) #298

Tak ako si napísala :slight_smile: Hlavne pred návštevou zubára netreba sa stresovať zbytočne :slight_smile:

0 Likes

(Lejs.y) #299

stresy pri nicom nepomozu…len to cloveka zbytocne podrazdi…pamatam si ked starka s nami byvala a zakazdym ked mala ist k lekarovi…bolo to jedno k akemu tak uz dve noci predtym nespala…a pritom vedela ze nejako nic by jej robit nemali…ze ide len dajme tomu na preventivku ale aj tak psychika proste nejako zapracovala a ona celu noc bola hore a chodila pomaly od okna k oknu…

0 Likes

(jesienik) #300

Mne úplne stačilo, že som si tým prechádzala s drahým. Poviem ti, že ružová záhrada, respektíve prechádzka ňou to nebola ani náhodou. Ale dnes som rada, že vlastne to už máme za sebou. Síce ma to stálo veľa času a najmä nervov, ale už osmičky má vyriešené a už môžem aj ja pokojne spávať :smiley:

0 Likes

(janca639) #301

Kedy prosím ťa boli problémy prechádzkou, ktorá by bola príjemná, ja to snáď ani nepoznám niečo také. Ale treba si uvedomiť, že problémy sú na to aby sme im čelili, aby sme sa im postavili, riešili ich a nie aby sme sa pred nimi skrývali! :wink:

0 Likes

(dvorianka) #302
  • ahoj -

my sme im v rodine celili minuly rok na jesen :frowning: brat mal problemy so zubami, bolesti, vela mi vyplakaval ked sme spolu telefonovali a bolo mi ho velmi luto nevedela som co robit ako mu pomoct :confused: tak som zacala hladat moznosti, sukromnych zubarov kto by bol vobec ochotny hó vziat a zacat liecit a riesit jeho problem a nastastie sa mi to podarilo :slight_smile: super je, ze v BA je dost moznosti :wink:

0 Likes

(danicccka) #303

Mas pravdu, v BA je viacero stomatologov, viacero ma clovek moznosti ale aj to nechce kazdy brat novych pacientov. Alebo nejakych nazvem to, ze problemovych, ktori maju problemy s kazmi a pod. Aspon taka je moja skusenost. Mne nastastie kamoska odporucila dr. Banasovu, sice je to sukromna zubarka, ale aspon nemala problem mi dat termin a pozriet sa na mna, ze o co ide, co ma vlastne trapi a zacat to riesit :slightly_smiling_face:

0 Likes

(janca639) #304

Toto je to podstatné, že nemá lekár problém ti dať termín a vyšetriť ťa!
Podľa mňa dnes je to málokde vidieť, že by sa doktor venoval, ozaj venoval pacientovi, čo je škoda :confused:

0 Likes

(danicccka) #305

To ano. Pre mna to bolo tiez dolezite. Esteze som s kamoskou bola a ze sme sa o tom bavili. Lebo neviem kde by som hladala kdekoho a ci vobec by sa mi to podarilo :confused:

0 Likes

(jajana) #306

podarit myslim, ze by sa ti to podarilo - ale asi by to trvalo ovela dlhsie :-1: a prave niekedy pri zuboch je to beh o preteky s casom, cim dlhsie nejaky problem mame, tak tym tazsie sa nasledne z neho dostava :confused:
ale je podla mna velmi dobra sprava to, ze si nasla stomatologicku, ktora nemala problem, ze ti dala aj terminik aj ta vysetrila a pomohla ti, uz asi aj u nej ostanes nie? nebudes hladat niekoho ineho na beznu starostlivost, ci??

0 Likes

(silvusicek) #307

myslim, ze by dost riskovala, teda ani nie ze riskovala, ale zbytocne by to robila, ze by menila. Najst v dnesnej dobe dobreho zubara, ktory je ochotny vziat este niekoho noveho je problem. Preto ked sa jej to podarilo tak myslim, ze by bolo dobre u nej aj ostat.
Je dobre vediet, ze ked pridu dake pripadne problemy, ze sa mas na koho obratit. Ja som bola nedavno u mojej obvodnej doktorky a hned vedla nej je jedna zubarka a prisiel tam pan a vysla doktorka von, ze ako si to predstavuje, ze zacne k nim chodit ked predtym uz chodil inde, ku dvom inym. A on len kukal, ze a co mal robit, ked sa uz dvakrat stahoval a teda cestovat stovky kilometrov sa mu nechce tak menil lekarov? A len ocami prevratila. Tak akoze s niektorymi je to fakt pestre

0 Likes

(bosoreca) #308

keby sa s niecim hentakym stretnem, tak asi by som do tej ambulancie ani nevrkocila a na pate by som sa otocila a isla prec…

0 Likes

(silvusicek) #309

tak len on zrejme mal problemy a bol rad, ze sa niekam dostal. Vies ako to je v dnesnej dobe, ze problem dostat sa k doktorovi. Preto ja som rada, ze mame sukromnu doktorku, pri ktorej sa s niecim takymto nemusim trapit. Ze by ma neotocila hned medzi dverami :slight_smile:

0 Likes

(ellenita) #310

//nie je to jednoduche niekedy ani s nami, s pacientmi. viem ako napriklad je to aj s mojim svokrom, ten pravidelne k doktorovi nechodi, nema problemy tak naco chodit, naco veci tyrit a potom ked problemy pridu a nemoze sa dostat k lekarovi hned akoby chcel tak uz je nahnevany na cely svet//

0 Likes

(Arula) #311

Naco tyrit, lenze to neni o tyreni, ale o tom, ze predist problemom. Ale chapem, niektorym ludom sa to proste vysvetlit neda. Takze asi zbytocne o tom pisat.
Ale tak asi je podstatne to ako my sa o seba starame. Keby sa kazdy o seba dokladne staral bolo by to super, predsa len zdravie a zuby mame len jedny :wink:

0 Likes