Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

stomatológia

(lilinka56) #730

Keby len pozitívne, áno viem, že je to rozdiel, už som si to zistila na vlastnej koži a asi to som potrebovala, stretnúť sa s iným prístupom, aby som niektoré veci pochopila, že to nie je vždy všade rovnaké, ale že zubár si vie nájsť čas na pacienta a vie sa mu venovať, pomôcť mu :wink:

(jamilia) #731

Je to iné, keď si zažiješ na vlastnej koži neochotu a takéto veci a potom opak toho, potom to človek vie aj odceniť, ale som rada, že som ti aj ja z časti pomohla, že aspoň si sa nemusela sama s tým nejako pasovať, trápiť, lebo si myslím , že by si to mala ešte na dlhšie a takto to máš už aspoň za sebou a môžeš si spokojne sviatky užívať :wink:

(linea) #732

To je super, ze aj ty si takato uzasnuta z toho :slight_smile: :slight_smile:
Poviem ti, ze aj ja som bola, ked som navstivila ambulanciu v Perle Ruzinova a ked som z tade odchadzala, ja som dostala tip od kamosky na pani zubarku a budem jej vdacna este velmi dlho, ze mi takto poradila, lebo mi tym pomohla :wink:

(chrissy) #733

pomahat si predsa musime :slight_smile:
Mne zubarka pomohla tato, co si ty pisala tiez.
Uz mozem sa chichunat aj s otvorenymi ustami :smiley:

(lilinka56) #734

Som veru som, no veď ja som rada, že už to celé mám za sebou a už môžem pokojne spávať a nemusím sa takýmito vecami a otázkami trápiť, lebo to fa´kt človek nad tým ešte aj večer v posteli rozmýšľa :frowning:

(danuskaa235) #735

Zuby su vec, ktora cloveka ozaj ani spat nenecha a o bolestiach zubov nehovoriac, to je kapitola sama o sebe, ale podstatne je snazit sa nieco urobit pre to aby sme sa tych problemov zbavili, aby sme sa nimi nemuseli trapit, ale aby zuby sluzili dobre na to na co maju a hlavne bez akychkolvek bolesti :slight_smile:

(Aluša) #736

To ani niekedy nie je o bolesti ako o tom, že si uvedomíš, že treba si dať urobiť korunky, ja som z takýchto vecí mala strach, od mala a teraz keď ešte aj nad týmto musím rozmýšľať, tak nejako najlepšie mi po pravde nie je, ale nejako to spraviť už musím :frowning:

(danuskaa235) #737

Ale vies, ze sa to da vyriesit, takze nestresuj sa nejako a radsej hladaj moznosti ako to co najskor urobit aby dobre bolo aby si nemusela sa takto citit ako sa citis teraz, ale prave naopak aby si uz mala za tym a aby si uz mala zuby hotove a aby si si ich uzivala :slight_smile:

(jamilia) #738

Aluša moja sestra tá mala strach vieš aký? Žije mimo Slovenska, chcela si dať urobiť, aj si dala urobiť korunky na Slovensku, tu v Bratislave a poviem ti, že nemohla lepšie urobiť. Najskôr áno stretla sa s tým, že jej zubári tvrdili, že dlhšiu dobu tu bude musieť zostať aby sa to všetko dalo urobiť a podobne, ale ona si to skrz prácu a povinnosti nemohla dovoliť, tak sme hľadali iných a aj sme našli a už má zúbky hotové :wink:

(Aluša) #739

Viem si predstaviť, keď to prežívam teraz. Tak to verím, to keď niekto takto to naťahuje a nevie jej vyjsť v ústrety, to je potom ešte horšie, keď musí pátrať na koho sa obrátiť, aby vôbec včas jej to vedeli spraviť. Nakoniec jej to ako urobili?

(jamilia) #740

Napokon som si našla kontakt na ambulanciu Pearl Dental, skontaktovala som sa s nimi, povedala som im aký je problém, čo vlastne potrebuje urobiť a všetko okolo toho, povedali mi termín, segre som zavolala, dohodla som sa s ňou ona prišla, išla tam a oni si potom už vyriešili čo kedy spravia a ako aby to bolo dobré a hlavne aby teda sa to stihlo všetko v priebehu pár dní aby nemusela behať neustále na Slovensko každú chvíľu a bolo. Neviem prečo niektorí zubári s tým robili problémy, táto pani zubárka bola ústretová, super :slight_smile:

(linea) #741

Super je aj to, ze si jej mohla takto to pomoct vyriesit, lebo su lekari, ktori nejako toto riesit nechcu, ale chcu aby ich kontaktoval priamo ten clovek, ktory ma problem :slight_smile:

(katuska.luzna) #742

Ahojte, nečítala som celú diskusiu, ale môj problém vystihuje práve názov témy, potrebovala by som nájsť dobrého zubára v Bratislave, keďže pracovne veľa času trávim práve v BA, tak som postupne začala si tam hľadať aj lekárov, lenže so zubárom mám zvlášť problém, nie, že by zubári neboli, sú, ale rada by som odborníka :slight_smile:

(barbien) #743

myslim, ze to budes mat aj lepsie, ked si aj lekarov presunies, budes to mat vsetko pokope a myslim, ze casom sa aj prestahujes, aspon kamoska ta to tiez tak mala :slight_smile:
Na tvojom mieste by som sa dnes hned obzerala po sukromnych lekaroch :wink:

(linea) #744

Su, ano je ich dost, ale ako si aj sama napisala, tak rozdiel je v tom, ze aby si nasla niekoho, kto svoju pracu robi rad, tym padom je aj ludsky k pacientom a vie a ma snahu im realne aj pomoct :wink:

(katuska.luzna) #745

Tak o presťahovaní ešte zatiaľ neuvažujem, na to mám ešte čas, ale toto by som si chcela v BA vybaviť, predsa som tam od rána do večera, tak nech si to môžem aj počas dňa vybaviť, keď bude potrebne, @linea no veď a preto som tu a potrebujem s tým pomôcť, že čo robiť :slight_smile: Na koho sa obrátiť :frowning:

(chrissy) #746

kedze mas takyto problem, skus pozriet co @jamilia pisala, pisala o jednej ambulancii, ja mam s nimi tiez skusenost a poviem ti, ze uz by som ani inam nesla, pretoze ten pristup a odbornost je uplne na inej urovni ked si to porovnam so statnymi lekarmi ku ktorym som chodila :wink:

(adell876) #747

:-)ano ten pristup dokaze urobit divy, ja som mala stresy, ked som mala zub zlomeny, nevedela som si predstavit akoby som s tym isla niekam na ambulanciu, uz som sa chystala na to, ze si vypocujem vela vycitiek, co som robila, ze som si nedavala pozor a podobne a pritom nic take ma necakalo :wink:

(patzinka) #748

Boli ste už niektorá aj na zubnej pohotovosti, keď ste mali bolesti?
Ako to tam chodí? Alebo je lepšie počkať na svojho zubára?

(ninaa) #749

osobne nie, keď máš zubára, s ktorým sa dá dohodnúť, že skorší termín, že ti vie pomôcť, čo najskôr tak nie je potrebné sa obracať na pohotovosť, aspoň teda ja som sa zatiaľ nemusela :slight_smile: