Hľadám dobrého zubára/zubárku v BA

stomatológia
(chuanti) #848

jamilia ale niekto si počká, že ho to nenaháňa, ale je pravda, že v dnešných časoch sa väčšina ľudí naháňa za niečím a chceme mať všetko v suchu čo najskôr :slight_smile:

0 Likes

(ampulka) #849

Len niekedy to nahananie nie je k nicomu dobre, niekedy sa nahaname uplne zbytocne. Ale jasne, ze nikoho by asi nebavilo len tak sediet hodiny niekde u lekara a cakat, alebo na nieco dni cakat. Ked ono to ma vsetko svoje pre a proti no :stuck_out_tongue:

0 Likes

(gretennik) #850

Ampulka máš pravdu v tom, že zbytočne. Podľa mňa to, že robia zubári napríklad korunky na počkanie je veľmi vhodné v prípadoch keď niekto žije v zahraničí a sem príde len na skok na pár dní, tak ako chodí moja kamoška. Že potrebuje za tri dni napríklad si tu vybaviť kvantum vecí :wink:

0 Likes

(benicka) #851

niekomu to moze vela ulahcit to ano - :slight_smile: mne napriklad u lekara vyhovuje to, ak ma cas na pacienta, ze si ho najde a ozaj sa o ten zdravotny stav zaujima, ja ked som mala problemy s osmickami, velke bolesti, tak nebolo toho, kto by sa mi na to pozrel a kto by ma vypocul, esteze moj muz si zachoval duchapritomnost a nasiel mi doktorku :slight_smile:

0 Likes

(linea) #852

To mam rada aj ja.
Predsa len by nemal lekar obratit pacienta medzi dverami. Alebo pomaly hned v cakarni. Predsa len by mal poskytnut starostlivost aka je potrebna!

0 Likes

(sall_ka) #853

osmicky to je problem, ktory trapi viacero ludi co vidim aj vo svojom okoli, najma bolesti zvyknu nastat aj len ked este zacnu rast osmicky, ze uz vtedy je s nimi patalia, ale tak ked zuby rastu, tak prijemne to asi nebolo nikdy, to vidiet aj pri detoch :slight_smile:
tie preplakane a prebdene noci :slight_smile:
ale vies, co som akoze celkom prekvapena? ze tebe s tym muz pomohol, lebo ja som mala doposial taky pocit, ze muzi su predovsetkym taki ti, co si drzia odstup od doktorov a od zubarov akoze duplom :slight_smile:

0 Likes

(michallin_ka) #854

Ale myslím, že toto bola trošku iná situácia a asi aj sám by si vyčítal keby nejako jej nepomohol. Predsa to neni sranda keď ide o zuby.
To aj z nenápadnej občasnej bolesti môže postupom času a zanedbávaním vzniknúť problém ako Brno. Ja našťastie chodím pravidelne na prehliadky, keďže chodím aj na bielenie :slight_smile:

0 Likes

(benicka) #855

ale vies aka som stastna, ze uz to mam za sebou? - myslim tie osmicky :slight_smile:
to ano, aj pri detoch je to miestami na nervicky, ale tie osmicky, to je take nevyspitatelne, lebo niekomu rastu fajn, niekomu po posledne zuby, ach no neni to bohvie co :confused: tak moj muz je zlaty v tomto, ten sa o mna stara :slight_smile: ale on napriklad tiez nema problem ist ci uz na prehliadku alebo normalne dat do poriadku kaz alebo nieco ked je potrebne, aspon teda odkedy chodi do Pearl Dental, tak chodi pravidelne, ziadne stresy ani nic nema :slight_smile:

0 Likes

(misinka222) #856

myslím, že toto ti veríme všetky, ja duplom, vo svojom okolí mám mnohých známych, ktorých práve tieto zadné zuby fest potrápili :confused:
len problém je ten, že tomu sa nejako vyhnúť nedá, ani si nevieme vybrať, že či nám narastú OK alebo či sa budú tlačiť :confused:

0 Likes

(benicka) #857

to chapem, tie zadne zuby su dost nevyspitatelna zalezitost a problem je to, ze vopred nevieme, ze jak na tom budu, ja som myslela, ze toto je problem, ktory sa mna tykat nebude, no mylila som sa a teda poriadne, ale uz je to prec :wink:
aj zuby su uz pred :smiley:

0 Likes

(zampurka) #858

necitala som kde si bola s tymi tvojimi zubami, co si mala problemy, o com si pisala. cenovo si tiez vtedy akoze dobre obisla? nemala si nejaky problem, ze by si musela hlboko siahnut do vrecka?

0 Likes

(chrissy) #859

mozem ti z vlastnej skusenosti povedat tak, ze neni to zakazdym tak, ze pri sukromnej ambulancii musis siahnut nejako hlboko do vrecka.
Je pravda, ze si za vsetko platis, ale podla mna to nie je take hrozne, da sa to po financnej stranke zvladnut a najma ked dostanes ovela lepsiu starostlivost jak od nejakeho statneho doktora.

0 Likes

(benicka) #860

na to vsetko, co ma trapilo, cim som si presla, tak ta cena za to ma najmenej bolela :slight_smile:
je uplne normalne, ze u sukromneho zubara si zaplatis za jednotlive ukony, ale dostanes starostlivost aku malokde, co je velmi fajn :slight_smile:
najma ak mas strach alebo nejake obavy alebo nieco, tak je dobre ak ma doktor cas, ak je fajn, ze sa ta aj popyta na nejake veci, ze to vlastne z teba opadne :wink:

0 Likes

(jarcika) #861

aka som ja rada, ze nemam problemy so zubami, ze som nemusela nic nejako riesit, ze len bielenie ma trapilo :slight_smile:
to ked toto citam, tak som ozaj stastny clovek :open_mouth:

0 Likes

(sabkasabca) #862

Benicka, len problem je casto ten, ze statny doktor ten si na teba nenajde tolko casu. stale tvrdia, ze si to mnohokrat nemozu dovolit. esteze pri sukromnych je to inak, ja som rada, ze som pred casom urobila zmeny a presla som k stomatologicke Banasovej, ktora ma zakazdym aj vezme na cas a aj mi venuje presne tolko casu kolko je potrebne, ze ma nevysikuje co najskor prec, ale venuje sa mi :slight_smile:

0 Likes

(vlaďa) #863

Sak to by uz co bolo aby si tam dlho cakala!
Mne kedysi vadilo, ze si platit za lekarov, myslela som si, ze proste ked mam poistenie a tak, ze mam narok na to aby doktori ma brali na cas a vysetrili ako je treba. No to narazila kosa na kamen ked som zacala riesit svoje zdravotne problemy :confused:

0 Likes

(Erina) #864

Baby po tom, čo som tu čítala od vás tak som sa rozhodla, že treba aby som urobila aj ja vo svojom živote zmenu. Nemohla som viac čakať a otáľať. Predsa len som vám písala pred pár mesiacmi, že mi vypadla plomba a bola som z toho nešťastná, keby som sa nebola rozhýbala, tak neviem kam až by to došlo, síce ma to stálo niekoľko prebdených nocí, ale stálo to zato, že som šla si to dať spraviť :slight_smile:

0 Likes

(patzinka) #865

Ani nehovor, tiež pred nejakým časom som bola na nervy. Lebo som nevedela jak nájsť dobrého zubára, jak zmeniť, či s tým problém nebude, ale napokon som sa s tým myslím, že celkom dobre popasovala :slight_smile:

0 Likes

(bekka) #866

Aky by s tym mal byt problem, neviem ja som necitala, co si ty pisala kedysi, ale myslim, ze by problem nemal byt, predsa len ked ti zubar neda starostlivost, ktoru ocakavas, ktoru ti ma dat, tak ty mas narok na to aby si odisla, aby si ho vymenila za ineho a uplne v pohode :wink:

0 Likes

(dvorianka) #867
  • ahoj -

ee neni s tym problem, skor je problem najst toho lekara ku ktoremu ist, bracho ten mal problemy so zubami a to teda bolo pestre, kym sme sa dostali k tomu, ze kam ist, kde by ho vysetrili, kde by mu pomohli, ale podarilo sa :slight_smile:

0 Likes