Horúčka

(anet46) #146

aha, takze taka klasika. a kolkokrat za den ho mozem dat?

0 Likes

(milastankovie) #147

to bude podla mna ako ked mas normalne lieky na horucku, takze mozno kazdych nejakych 6 hodin? ja ti to pozriem ked pridem ak chces, ak to potrebujes nejako strasne surne vediet :slight_smile:

0 Likes

(anet46) #148

tak strasne zase nie ale nie to tam niekde na tom letaciku napisane?

0 Likes

(natashasha) #149

samozrejme, že to tam je :slight_smile: mám ti to nájsť a odfotiť? a ty si si ho ešte nekúpila?

0 Likes

(anet46) #150

este nie, zatial nebol dovod na to aby som ho kupovala. no ak by si mohla tak by som bola rada keby si mi to nasla presne, popripade mi to odfotila. ja si to samozrejme potom pozriem ale teraz ho nemam este

0 Likes

(milastankovie) #151

som teraz u nasich este ale ak chces tak ti to mozem uz aj ja odfotit ked pridem domov :slight_smile: ved ale neviem inak naco to teraz potrebujes ked to este ani nemas, ked ho budes mat tak si to tam precitas aj sama

0 Likes

(anet46) #152

lebo tom som chcela vediet proste. potrebujem vediet, ci ho mozem dat aj viackrat za den ak su velke horucky, lebo ak nie tak mi je aj zbytocne ho kupovat vies ako

0 Likes

(natashasha) #153

tak sme ti povedali, že zaberá, teda ja :slight_smile: akože si nemyslím, že keby to nefungovalo tak ti to predsa nepíšem

0 Likes

(anet46) #154

ok ved som ho uz kupila, som nastudovala to ako sa ma dava t a vyzera to teda, ze sa moze dat pri horucke alebo bolesti aj viackrat za den takze pohoda

0 Likes

(dokira) #155

Nam teraz idu zubky a mame hrozne horucky a bolesti :frowning: Poradte nieco, aspon aby mala mohla v noci spinkat, cez den ju viem nejako zabavit aby na to nemyslela stale ale v noci je to strasne, len sa s nou prechadzam na rukach, som nevyspata aj ja aj ona a stale je to horsie

0 Likes

(natashasha) #156

teraz nedávaš ešte nič? :open_mouth: :open_mouth:

0 Likes

(dokira) #157

Samozrejme, ze davam, co si myslis ze by som nechala vlastne dieta tak trpiet v horuckach? Davam teraz cipky ale tie pomahaju fakt len velmi na kratucko :confused:

0 Likes

(milastankovie) #158

ked idu zubky tak je dobre nakupit aj tie hryzatka co idu do mraznicky to velmi pomaha, aspon na tu bolest cez den a potom v noci treba davat isto lieky

0 Likes

(dokira) #159

Aj to mame, mame aj take do mraznicky, aj len take do mraznicky, potom mame take umele, co sa tam davaju, ze nie su len s vodou vnutri. S tym sa vie cez den pekne zabavit aj to pomaha ale tie horucky sa tazko zrazaju a tiez to nepomaha od bolesti tak ako by som chcela

0 Likes

(milastankovie) #160

podla mojej skusenosti su najlepsie prave tie s vodou, co sa daju normalne zamrazit. tie umele do chladnicky sa u nas moc neujali :slight_smile:

0 Likes

(dokira) #161

Ja ale neriesim teraz hracky, to ma netrapi, to uz nech si mala vyberie co jej vyhovuje najviac, ja potrebujem nejake lieky na horucku a na bolest co fakt zaberaju

0 Likes

(natashasha) #162

u nás hrozne pomohol keď nám šli zúbky tento sirup https://www.pilulka.sk/brufen-sirup-100-ml už som ho tu niekomu odporúčala. ja môžem povedať, že ten sa mi osvedčil asi najviac zo všetkých sirupov čo som skúšala a keď šli zuby tak malá mi vďaka nemu prespala aj pár hodín v noci, že ju to vôbec nebolelo tak vyskúšaj aj ty

0 Likes

(milastankovie) #163

jasne prepac len mi to tak napadlo a tiez som chcela pomoct aj tymto. lebo u nas aj tie hracky mali dost velky vplyv na to ako sme prezili toto obdobie zubkov :slight_smile: okrem teda liekov, tie tiez velmi pomohli

0 Likes

(Rrraduska) #164

u nas to tak tiez bolo. ja som mala este prave tie stare klasicke s vodou co sa davali do mrazaku a tie chladili najlepsie a este velmi pomohlo ked som davala kapsicky s ovocnym pyre do chladnicky a tie boli potom studene. samozrejme treba dat potom pozor aby ich dieta nezjedlo prilis rychlo nech mu potom nie je zle od zaludka ked to je take studene

0 Likes

(dokira) #165

Dakujem za tip, ja som ho potom hned aj objednala a prisiel asi za dva dni rovno domov. Nemala som cestu do mesta tak som aj bola rada celkom, ze si mi hned takto link pridala :slight_smile:

0 Likes