Diskusné fórum na www.zzz.sk sa skladá z tém a príspevkov. Naši návštevníci môžu vytvoriť novú tému, alebo na už vytvorenú tému reagovať príspevkom. Tieto pravidlá platia rovnako pre témy aj príspevky. Nevyhovujúce príspevky bez varovania vymažeme. Ako meno použite svoje meno alebo prezývku (môže byť aj vymyslená), pole e-mail nie je povinné, ak e-mail chcete uviesť, tak práve sem a nikam inam.

  1. Ohováranie, zosmiešňovanie, urážanie, vulgarizmy – vymažeme obsah, ktorý ohovára konkrétne osoby alebo firmy, ak ide o anonymný obsah bez mena alebo detailného popisu udalosti, takisto nám prekážajú aj negatívne príspevky, za ktorými sa môže skrývať konkurencia alebo neprajníci. Ohováranie je na Slovensku trestný čin. Nebuďte negatívni, píšte hlavne o dobrých skúsenostiach, nech dobrí sú chválení a zlí sú zabudnutí, nerobte zlým ešte aj reklamu, aj zlá reklama je reklama.
  2. Štýl - vymažeme obsah PÍSANÝ VEĽKÝMI PÍSMENAMI , takéto príspevky na seba upozorňujú, znevýhodňujú ostatné a nie sú estetické. Odstránime aj zbytočné a často zámerné porušovanie gramatiky typu: “cawte, xalan, wiete …”, tri bodky namiesto čiarky, čokoľvek neštandardné – dôvod je prehľadnosť, príspevky majú slúžiť aj ostatným diskutujúcim. Ak príspevky nie sú dostatočne zrozumiteľné, alebo ich neprečíta čítačka pre slabozrakých alebo nemajú zmysel, tiež ich vymažeme. Neformátujte texty Enter-om alebo do odrážok.
  3. Gramatika – myslite na ostatných, ak píšete príspevok, píšte ho tak, ako keby ste písali slušný email alebo list niekomu cudziemu, koho si vážite. S diakritikou (s mäkčeňmi a dĺžňami), úctou k ostatným a správnou gramatikou a nepoužívajte zbytočné odseky, hrubé chyby, zbytočné tri bodky za každou vetou alebo slovom. Ak napíšete príspevok s diakritikou, tak ju treba dodržať všade, alebo ho píšte úplne bez diakritiky. Veta sa začína veľkým písmenom a končí bodkou, otázka sa končí otáznikom.
  4. Nesprávne zaradenie príspevku, vkladanie textov - denne vzniká veľa tém, ktoré už na www.zzz.sk existujú, ak pridávate novú tému, skúste najprv vyhľadať cez vyhľadávač, či už téma u nás neexistuje, ak by aj existovala – ak do starej témy pridáte nový príspevok, téma sa posunie úplne na vrch diskusie, nie je potrebné vytvárať zbytočne nové témy – tvorí sa tak duplicitný obsah, ktorý by bol v budúcnosti neprehľadný.
  5. Inzercia, spam - ak máte záujem o inzerciu na Zzz.sk alebo v diskusnom fóre, zacieľte reklamu do našej diskusie cez reklamný systém Google AdWords. Osobné inzeráty, inzercia prostredníctvom tretích strán - vkladanie kupónov, zliav, link building patrí medzi obsah, ktorý vymažeme. Uvedenie osobných údajov v našej diskusii nie je povinné, zverejňujete ich dobrovoľne a na vlastné riziko. Platí to aj pre e-mailovú adresu. Naše fórum je anonymné.
  6. Diskusné fórum na Zzz.sk je moderované, vyhradzujeme si právo kedykoľvek vymazať príspevok alebo zasiahnuť do príspevku.
  7. Prevádzkovateľ stránky www.zzz.sk nezodpovedá za obsah a aktivity prispievateľov do diskusného fóra. Prístupom k našim službám súhlasíte s týmito pravidlami diskusného fóra a zaväzujete sa ich dodržiavať.

ĎAKUJEME.