Aj vás straší celulitída?

je to o mnohych veciach, aj mnozstvo tekutin, ktore clovek za den vypije, aj v tom to je

chce to použivat spravnui telovu kozmetiku a pravidelne behat. Všetci vieme že to tak je a aaj tak sa tato stale rieši

Lenze ako najst tu spravnu?

kazdej pleti cosi ine vyhovuje, to je kamen urazu

behat a natierat kremom proti celulitide a hlavne dodržiavat pitný režim. Iba použivaním kremu sa to nespraví. Bohiužial

Presne preto som sa na to pytala :wink:

celulitida je beh na dlhu trat. Len použivaním spravnej kozmetiky sama nezmizne. Chce to aj šport a zdravu stravu

Presne ako si napísala! Súhlasím s tvojím názorom že šport a strava je veľmi dôležitá

chce to dobry telovy peeling, krem a pit vodu, samozrejme aj behat. len kozmetika nestačí

použivam peeling, krem, chodim behat a pijem vodu. Snad to časom pomože

podla mna sa toho da zbavit aj športom. V lete som si kupila bicykel a aktivne sa bicyklujem a povedala by som, že to pomaha. Nie je to žiadem profi bicykel, ale klasicky žensky značky Pashley Cycles a Morgan Motor a som spokojná

jazda na bicykli a kolobežke je velmi učinna, jen j epotrebne sa tomu venovat pravidelne, nie iba občas. Inak to k ničomu nebude.

ale aj obcasny pohyb je lepsi ako ziadny!

treba šport, kde budu v pohybe nohy. Trebars bicyklovanie, kolobežka

Kolobežka je super :slight_smile: Tiež som si minulý rok kúpila

Treba z tým bojovaťťťťtť v komplexe, šport, dieta (zdravá), kozmetické procedúre, masáže atd.

Aj dostatok vody treba mať aby nebol s ňou problém :slight_smile:

1 Like

urcčite :wink:
Voda, môžno aj z citronou

Na celulitidu je uz toho mnozstvo, ale pravidelne masirovanie tiez moze vyrazne pomoct

A na ake ste prozedure myslite? čCo to môže byťt?