Erozon Max - skusenosti

alebo napiste co a ako ocakavate od pripravku? mne erozon max pomohol erekcia kvalitna opakovany sex samozrejmost

u mna je problem taky ze proste mam erekciu slabu a kratku co je dost velky problem ale k doktorovi sa hanbim ist

zaujimave ze moj doktor mi tiez odporucil eorozn max a dost ludi je aj proti nemu

proti komu proti doktorovi ci erozonu? :) a ako si teda spokojny s erozonom max?

no proti erozonu dost ludi sa vyjadruje na internete ;) ale ja ho uz mam a dnes bude mat premieru

uz teda rozumiem o co ti islo to je dobre :) ja som eorozn skusal pred rokom a tiez spokojnost

mam taky problem ze erekcia je ok ale potom uz dalsich par hodin nemozem mat erekciu a predtym to vsetko fungovalo v pohode

kde si si ho objednal?

erozon max sa objednava na www.erozonmax.com

ake rychle su prve ucinky? je to hned? a su trvale?

a uz si skusal nejake pripravky? u doktora si bol?

ja som pan pripravok haha :) zial skusal som toho velmi velmi vela a teraz uz neviem co robit

prve ucinky mas hned jnejak po 15-20min od uzitia tabletky a zapit treba vodou dzusom alebo lahkym alko ked uz tak ;)

dik za informacie rychle a hned dnes si objednavam ;)

kludne si myslim mozes kupit erozon max lebo mne pomohol fakt na maxa :)

a to su original tabletky ano? lebo som nasiel na internete ze sa daju kupit aj fake

ten erozon max funguje uz za 15-20min od uzitia?

ano to mozem potvrdit ja som mal tiez vysledky nejak za 15-25mn

objednat si mozes na www.erozonmax.com rychlo posielaju nejak do 2-3 dnoch budes mat

ano presne tak funguje erozon max fakt sa nie je coho bat