Problemy s erekciou

Hrasko velmi pekne ti dakujem za odpoved. Poviem mu, nech sa spyta doktora len neviem, ci kvoli tomu tam bude chciet ist. Ako ho poznam, tak si ich nasadi a nebude to riesit a este ked mu poviem, ze som zistila, ze sa mozu kombinovat. No vyskusam, uvidim aka bude jeho reakcia :slight_smile:

janina223 nie je začo :wink: :smiley: a vieš, že sa mu ani nečudujem? ani ja by som nešiel len kvôli takejto veci na pol dňa k doktorovi, nemal by som na to nervy :frowning: chlapi sme rovnaký :smiley: :smiley: daj potom vedieť, čo povedal, oki?

vieš, že som si aj myslela a nemusíš sa za nič ospravedlňovať. moja reakcia by bola asi taká istá! chápem to!

Hrasko presne mi povedal to, co som aj ocakavala :smiley: Ked som mu povedala, ze som mu to zistila a ze by mal ist k doktorovi si to este uistit tak povedal, ze naco. Ze je to zbytocny cas a nech mu ich idem kupit. Tak som isla a od vikendu bluefertil uz aj zacal uzivat. Takze takto som dopadla :smiley: Ale som rada a pevne dufam, ze tabletky zaberu rychlo!!!

to som rád Miška, že to chápeš :slight_smile: :wink:

janina223 vidíš, si sa ho to nemusela ani pýtať a rovno si tie tabletky mohla kúpiť :smiley: :slight_smile: tak vám prajem, aby liečba zabrala a aby ste sa čím skôr tešili z potomka! :wink:

Hrasko to som veru nemusela :smiley: :smiley: Uz ho riadne dobre poznam! :smiley: Dakujem ti velmi pekne. Snad budes mat pravdu! :slight_smile:

Pauliussa zaujima ma ako sa citi tvoj drahy a ako ty? Uzivate este tabletky, ze ano? Vidis aj nejake zmeny?

Petrana ahoj :slight_smile: Vieš čo môj drahý sa cíti dobre a ba dokonca povedal, že akosi viacej vládze a ja mu hovorím, že veď to podporuje aj fyzickú kondíciu a hneď mu potom bolo jasné, prečo sa tak dobre cíti :slight_smile: On ich ešte užíva. Ja som ešte žiadne nezačala lebo sme sa dohodli, že najprv on a potom keď to nezabere tak sa začnem liečiť nejako aj ja. Zmeny som ešte žiadne nepostrehla. Zmena bude až to, keď mi začne rásť bruško :smiley: To bude znamenať, že liečba bola úspešná :slight_smile:

Pauliussa rada citam taketo pozitivne spravy od teba :slight_smile: Vzdy ma to velmi potesi, ked sa niekomu liecba pozdava a vyhovuje mu :wink: Tak hovoris, ze sa mu fyzicka kondicia zlepsila? Vsimla si si to aj ty?:joy::rofl: Dobre ste sa dohodli, netreba hned vsetko naraz. Pekne postupne a hlavne treba byt trpezlivy!

janina223 to je len dobré, že ho takto poznáš. veď ste už aj dosť dlho spolu, nie? :slight_smile: budem uvidíš. v takýchto veciach sa len málokedy mýlim :slight_smile: :wink: potom veď daj vedieť! :slight_smile:

Petrana áno, zlepšila sa mu veru :slight_smile: Všimla som si to, je taký čipernejší vo všetkom ale tak on bol aj predtým ale je vidno, že o trochu je viacej fyzicky na tom lepšie :slight_smile: Presne tak a snáď dobre robíme :wink:

Pauliussa joooj tak len dufam, ze sa mu aj spermie rozhybu a ze sa vam podari splodit babatko. Uz sa tesim, ked mi oznamis takuto spravu! :wink: :slight_smile:

Hrasko to veru sme! Uz kopu rokov mame za sebou a preto ho tak dobre poznam :slight_smile: :wink: Samozrejme, ze ma aj svoje chyby ale zase kazdy mame nieco a lepsieho by som nezohnala uz nikde asi! Moj chlap mi vyhovuje! Okey, dam ti vediet, snad nezabudnem. Keby som sa dlho neozyvala, tak mi napis, oki?

som rad, ze este nic taketo nepotrebujem!

Chlapi, ja som kupil pripravok Potency Therapy z https://najerekcia.sk

Funguje super, odporucam!

Ahoj, ten problém ktorý popisuješ nie je zlá erekcia, ale predčasná ejakulácia. Všetko o tomto probléme nájdeš tu: https://erexan.sk/ejakulacia

tiež sme kedysi mali problem s manželovou erekciou a kupili sme si tento sprej, pomohol nám https://superlove.sk/lubrikacne-gely/pre-lepsiu-erekciu/hot-ero-active-power-spray-50ml takže možem len a len odporučit

V prvom rade by som odporučila navštevu leráka, či je všetko zdravotne OK

Dobrý deň, problémy s erekciou môžu byť spôsobené urologickými ochoreniami. Napríklad prostatitída. Máte okrem problémov s erekciou aj iné príznaky, ako je časté alebo bolestivé močenie? Prečítajte si viac o prostatitíde tu https://medium.com/@doktorpro/ak%C3%A9-s%C3%BA-pr%C3%AD%C4%8Diny-a-pr%C3%ADznaky-prostatit%C3%ADdy-857b2262fde4

zeby ho tak velmi vzrusujes?:slight_smile: akoze na jednej strane je to lichotive, ale celkom ja chapem tvoje obavy, takyto sex by nebavil nikoho a stava sa uplne bezne, ze prave ten byva dovodom rozchodov.