Problemy s erekciou

(Janina223) #123

Hrasko velmi pekne ti dakujem za odpoved. Poviem mu, nech sa spyta doktora len neviem, ci kvoli tomu tam bude chciet ist. Ako ho poznam, tak si ich nasadi a nebude to riesit a este ked mu poviem, ze som zistila, ze sa mozu kombinovat. No vyskusam, uvidim aka bude jeho reakcia :slight_smile:

(hrasko) #124

janina223 nie je začo :wink: :smiley: a vieš, že sa mu ani nečudujem? ani ja by som nešiel len kvôli takejto veci na pol dňa k doktorovi, nemal by som na to nervy :frowning: chlapi sme rovnaký :smiley: :smiley: daj potom vedieť, čo povedal, oki?

(misinka222) #125

vieš, že som si aj myslela a nemusíš sa za nič ospravedlňovať. moja reakcia by bola asi taká istá! chápem to!

(Janina223) #126

Hrasko presne mi povedal to, co som aj ocakavala :smiley: Ked som mu povedala, ze som mu to zistila a ze by mal ist k doktorovi si to este uistit tak povedal, ze naco. Ze je to zbytocny cas a nech mu ich idem kupit. Tak som isla a od vikendu bluefertil uz aj zacal uzivat. Takze takto som dopadla :smiley: Ale som rada a pevne dufam, ze tabletky zaberu rychlo!!!

(hrasko) #127

to som rád Miška, že to chápeš :slight_smile: :wink:

janina223 vidíš, si sa ho to nemusela ani pýtať a rovno si tie tabletky mohla kúpiť :smiley: :slight_smile: tak vám prajem, aby liečba zabrala a aby ste sa čím skôr tešili z potomka! :wink:

(Janina223) #128

Hrasko to som veru nemusela :smiley: :smiley: Uz ho riadne dobre poznam! :smiley: Dakujem ti velmi pekne. Snad budes mat pravdu! :slight_smile:

(petrana) #129

Pauliussa zaujima ma ako sa citi tvoj drahy a ako ty? Uzivate este tabletky, ze ano? Vidis aj nejake zmeny?

(pauliussa) #130

Petrana ahoj :slight_smile: Vieš čo môj drahý sa cíti dobre a ba dokonca povedal, že akosi viacej vládze a ja mu hovorím, že veď to podporuje aj fyzickú kondíciu a hneď mu potom bolo jasné, prečo sa tak dobre cíti :slight_smile: On ich ešte užíva. Ja som ešte žiadne nezačala lebo sme sa dohodli, že najprv on a potom keď to nezabere tak sa začnem liečiť nejako aj ja. Zmeny som ešte žiadne nepostrehla. Zmena bude až to, keď mi začne rásť bruško :smiley: To bude znamenať, že liečba bola úspešná :slight_smile:

(petrana) #131

Pauliussa rada citam taketo pozitivne spravy od teba :slight_smile: Vzdy ma to velmi potesi, ked sa niekomu liecba pozdava a vyhovuje mu :wink: Tak hovoris, ze sa mu fyzicka kondicia zlepsila? Vsimla si si to aj ty?:joy::rofl: Dobre ste sa dohodli, netreba hned vsetko naraz. Pekne postupne a hlavne treba byt trpezlivy!

(hrasko) #132

janina223 to je len dobré, že ho takto poznáš. veď ste už aj dosť dlho spolu, nie? :slight_smile: budem uvidíš. v takýchto veciach sa len málokedy mýlim :slight_smile: :wink: potom veď daj vedieť! :slight_smile:

(pauliussa) #133

Petrana áno, zlepšila sa mu veru :slight_smile: Všimla som si to, je taký čipernejší vo všetkom ale tak on bol aj predtým ale je vidno, že o trochu je viacej fyzicky na tom lepšie :slight_smile: Presne tak a snáď dobre robíme :wink:

(petrana) #134

Pauliussa joooj tak len dufam, ze sa mu aj spermie rozhybu a ze sa vam podari splodit babatko. Uz sa tesim, ked mi oznamis takuto spravu! :wink: :slight_smile:

(Janina223) #135

Hrasko to veru sme! Uz kopu rokov mame za sebou a preto ho tak dobre poznam :slight_smile: :wink: Samozrejme, ze ma aj svoje chyby ale zase kazdy mame nieco a lepsieho by som nezohnala uz nikde asi! Moj chlap mi vyhovuje! Okey, dam ti vediet, snad nezabudnem. Keby som sa dlho neozyvala, tak mi napis, oki?

(shippi) #137

som rad, ze este nic taketo nepotrebujem!