Prvý detsky bicykel

No za mňa sú tie ľahké predsalen o niečo lepšie ako tie klasické. Aj dieťaťu sa s ním lepšie manipuluje.

najlepšie je zajst do obchodu a nechat si poradit. Ide hlavne o správnu velkost bicykla, aby sa na nom dieta cítilo velmi dobre

najlepšie detské bicykle maju v Bratislave na Račianskej v cyklospecialitách . Vyberiete bicykel nielen sebe, ale aj svojím detičkám

akykolvek. Dieta to ešte velmi nevnima a vo výsledku bude velmi štastne, pretože lietanie na bicykli sa detom velmi pači

Riešila by som skôr veľkosti kolies či nastaviteľnú výsku, vzhľad sa dá prispôsobiť aktuálnemu fanatizmu do rozprávok :smiley: To už len podškrtne to že aj keď spadne, tak ho to neomrzí, lebo bude to predsa len jeho obľúbenec tak neskončí len tak niekde zaprášený v garáži či v pivnici :face_with_hand_over_mouth:

No popravde je tych byciklov na vyber dost, v tejto dobe este aj elektricke :see_no_evil: no odrazila by som sa od velkosti keby bol taky ze rastuci to by bolo naj

hlavne velkost kolies a potom dizajn by som riesila uz podla preferencie, tak ako ti tu hore vyssie pisali. no nezabudaj na bezpecnost.

No jasné, deťom je to úplne jedno, aký je to bicykel, koľko stál a podobne. Čo je najdôležitejšie, to je aj tak pre nich farba :smiley: