Velkost penisu

skoda ze tu uz neprispieva tomas bolo zaujimave sledovat ake efekty to malo

kolko stoji cela kura?

u mna prve efekty po troch tyzdnoch plus 2cm cca

no čo ako to prebieha ? :slight_smile: máš fb ?

Tiež som za to,že sú to vyhodené peniaze. Myslím že keď je chlap šikovný tak si nikto ani nevšimne či mu pár cm chýba alebo nie, takže radšej pracuj na technike ako toto :smiley: :smiley:

Presne ako píše marušiatko, ja by som tiež povedala že to je o technike takže makaj a nefňukaj že potrebuješ lieky :slight_smile:

No to hadam nemyslis vazne taketo temy riesit na verejnom fore.skoc k urologovi nech ti to nejakou operaciou prisrobuju :slight_smile: na hlupu otazku hlupa odpoved :smiley:

no a možno by sme boli prekvapené niekde v amerike sa to za chvíľu aj bude dať, stavím sa :smiley: uvidíme či by sa na to chlapec dal :smiley:

1 Like

Hehe no uz si bol niekde s tym svojim problemom? Co ti na to povedal urolog? :smiley: nic nepises tak nevieme vsetci sme v napati :slight_smile:

1 Like

Tak to chlape zabil takuto temu :smiley: to som necakal ze tu niekto bude riesit vtaka ale dajme tomu. Ale ked nevies co robit aj s takym aky mas tak by si mal ist skor na nejake skolenie ako zhanat na zvacsenie penisu tabletky alebo co :smiley:

1 Like

To sú školenia na to aby nebol manták v posteli? :smiley: to kde ? akože nie že by som mala záujem skôr ma zaujíma ako si to myslel :smiley:

1 Like

mozes si precitat tento clanok o pripravkoch na zvacsenie penisu… zistis o co tam ide http://www.sexuologicka.sk/penirium-zvacsenie-penisu/

1 Like

Prípravky na zväčšenie sú odžub na ľudí.Ale kľudne sa poraď s urológom aby ti poradil niečo na lepšiu erekciu, mohlo by to obohatiť tvoj sexuálny život

1 Like

no pochybujem ze pokial je mlady ze sa s nim urolog bude zabatvat on je na to aby liecil chorych

Tabletky na zväčšenie penisu - http://naturalxl.sk Užívam ho iba 6 týždňov a môj penis je už o 2 cm väčší.

hlavne sa o tom treba aj s priatelkou rozpravat…ja spriatelom nemame ziadne tajnosti, co sa tyka sexulanych tazkosti a podobne…priatel mal problem s malym penisom na zaciatku nasho vztahu, ked sa hambil ale potom casom sa to zlepsilo a teraz je uz velkost normalna…sam sa priznal, ze to bolo tym prvym sexom so mnou

Neverím, že nejaké tabletky pomôžu. Myslím, že ak sa dvaja milujú je jedno aký má chlap veľký… Začiatky môžu byť hanblivejšie, ale časom sa to vytratí. Však nie nadarmo sa vraví, že aj s malým šašom dokážete uhrať veľké divadlo

Tak našťastie môj s tým nemal problém. Možno kedysi pri inej babe ale pri mne sa mu to ešte nestalo. Veľkosť možno závisí aj od toho, ak je chlap v strese alebo sa hambí:slight_smile: U každého je to rôzne.

Môj brat mal s tým problémy a odskúšal viacero tabletiek ale mu to nepomohlo ani po dlhšom užívaní a preto sa vlastne aj priateľka s ním rozišla, ale nevadí. Takto asi malo byť, lebo pred pár mesiacmi si našiel druhú priateľlu a pri nej nemal problém s dĺžkou penisu a stavia sa mu skoro stále pri nej. Takže kde bola chyba? No v jeho bývalej, neľúbil ju, keďže sa mu nepostavil ani nič:smiley:

penirium je cisty blud… precitaj si fakt realnu recenziu: https://erekcia.guru/penirium/, nie tie chvalenkarske bludy po nete co najdes, ako tu uz bolo spomenute, penis tutovo zvacsis chirurgicky inak tazko… ja by som maximalne skusil na tvojom mieste jelqing este…to je take natahovanie penisu bez zavazia, aj o tom tam najdes info…