Velkost penisu

(JozkoS) #21

Ahoj Penirium uzivas viac tabletiek denne alebo jednu? ak budem uzivat viac budu efekty vacsie a rychlejsie?

(Oponent) #22

Uzivam uzivam ale zatial len par dni Penirium

(uzivam) #23

Penirium nema ziadne vedlajsie ucinky kedze je to prirodny produkt

(Gustav) #24

Pomaha tento pripravok Penirium naozaj? ci su to bludy?

(Heloka) #25

Vidis tu reakcie je ich dost, tento produkt naozaj pomaha Penirium Pomohol aj mne

(MarekBozik) #26

Penirium mi pomohlo penis je zjavne vacsi ale este som ho nemeral

(Marcel) #27

Nechápem, ako môžete veriť produktu z webovej stránky, kde nie sú uvedené kontaktné informácie na firmu, sídlo spoločnosti atď. Jazyk na webe tiež nie je v poriadku. Žiadny prípravok vám nezväčší penis, a ak náhodou nejaký áno, tak by som skúsil tento http://www.impotent.sk/vimax-recenzia-skusenosti/ kde je aspoň overený predajca.

(Rasto69) #28

Urcite ano u mna boli super efekty uzivania Penirium 4cm do velkosti a aj je hrubsi celkovo mohutnejsi

(Rasto69) #29

Penirium nema ziadne vedlajsie ucinky kedze je to uplne prirodny produkt, testovany atd

(Karolecko) #30

Uzivam mesiac Penirium a plus 3cm na dlzke penisu cize mozem doporucit

(FeroKontar) #31

Presne ako pise predchodca ziadne alergicke reakcie na Penirium ani nic podobne

(JozkoG) #32

Uzival som pre Penirium aj ine pripravky ale tak ucinny ako je penirium nebol ziadny

(JozkoG) #33

Nepotrebujem verit uz kedze som vyskusal Penirium a som nadmieru spokojny takze su vysledky

(Frantik) #34

Aky ze placebo efekt chytis pravitko a merias u mna dva cm naviac po uzivani Penirium

(cebovce) #35

chalani fakt to funguje lebo teraz berem Vimax + používam 5x za týždeň bathmate a zatial sa mu nechce rasť :) nechcem naletieť tak ak by niekto napisal na moj fb aby som vedel ....

email : cebovce@gmail.com,

(Pato) #36

Kde mozem kupit za 137 eut 4 mesacnu kuru ?

(cebovce) #37

www.penirium.com idem aj ja skusiť no hadam ni fake :D

(cebovce) #38

napíš sem aj potom vyledky či vidíš či sa dačo meni :)

(Gremlin) #39

nemas sa coho bat penirium funguje mne v podstate zmenilo zivot!

(Gremlin) #40

na www.penirium.com su original.. pochvalte sa potom vysledkami