Velkost penisu

Ahoj Penirium uzivas viac tabletiek denne alebo jednu? ak budem uzivat viac budu efekty vacsie a rychlejsie?

1 Like

Uzivam uzivam ale zatial len par dni Penirium

Penirium nema ziadne vedlajsie ucinky kedze je to prirodny produkt

1 Like

Pomaha tento pripravok Penirium naozaj? ci su to bludy?

1 Like

Vidis tu reakcie je ich dost, tento produkt naozaj pomaha Penirium Pomohol aj mne

1 Like

Penirium mi pomohlo penis je zjavne vacsi ale este som ho nemeral

1 Like

Nechápem, ako môžete veriť produktu z webovej stránky, kde nie sú uvedené kontaktné informácie na firmu, sídlo spoločnosti atď. Jazyk na webe tiež nie je v poriadku. Žiadny prípravok vám nezväčší penis, a ak náhodou nejaký áno, tak by som skúsil tento http://www.impotent.sk/vimax-recenzia-skusenosti/ kde je aspoň overený predajca.

Urcite ano u mna boli super efekty uzivania Penirium 4cm do velkosti a aj je hrubsi celkovo mohutnejsi

Penirium nema ziadne vedlajsie ucinky kedze je to uplne prirodny produkt, testovany atd

Uzivam mesiac Penirium a plus 3cm na dlzke penisu cize mozem doporucit

Presne ako pise predchodca ziadne alergicke reakcie na Penirium ani nic podobne

Uzival som pre Penirium aj ine pripravky ale tak ucinny ako je penirium nebol ziadny

Nepotrebujem verit uz kedze som vyskusal Penirium a som nadmieru spokojny takze su vysledky

Aky ze placebo efekt chytis pravitko a merias u mna dva cm naviac po uzivani Penirium

chalani fakt to funguje lebo teraz berem Vimax + používam 5x za týždeň bathmate a zatial sa mu nechce rasť :) nechcem naletieť tak ak by niekto napisal na moj fb aby som vedel ....

email : cebovce@gmail.com,

Kde mozem kupit za 137 eut 4 mesacnu kuru ?

www.penirium.com idem aj ja skusiť no hadam ni fake :D

napíš sem aj potom vyledky či vidíš či sa dačo meni :)

nemas sa coho bat penirium funguje mne v podstate zmenilo zivot!

na www.penirium.com su original.. pochvalte sa potom vysledkami