Velkost penisu

Užívám měsíc a zatím o víc než dva centimetry vyrostl �

Bral som to 2mesiace do posiednej pilulky nič som nevrátil podvodníci peniaze aj tak nevrátia...

Ja zatial 10 den dnes beriem ale zatial ziadne zmeny.. tak uvidime, mam len jedno balenie (30 kapsul) ak ziadna zmena tak to uz neobjednam. vdaka za info Matej

hej? tak mi popiš presne ten rozdiel... ake zmeny ? lebo ja to beriem 10 den a zatial nič

Penirium nekupovať, užívam ho mesiac podľa predpisu, a podľa návodu maximálne sklamanie.

Tymto som pochopil ze nic na zvacsenie neexistuje vsetko je podvod musime sa zmierit s tym co mame jedine ze by si sa chcel dat rezat ja vsak nie... ani to neni mozne aby ti ho dake pilulky zvacsili jedine co mozes je zacat cvicit sportovat zdravo sa stravovat cim kvalitnejsi zivotny styl tym lepsia erekcia moj nazor...

ma penirium aj nejake nezelane vedlajsie ucinky?

nema ziadne vedlajsie ucinky je na prirodnej baze, kludne sa pytaj co potrerbujes

a ake je to maximalne sklamanie z penirium?
kolko si mal narast za aky cas?

neverte tomu. mal som 3 balenia a nic. je to prirodne takze s tym nic nenarobis. absolutne nefunkcne!!! zbytocne vyhodene peniaze!!!!! verte mi.

ahoj, a ako si to uzival? lebo mne to pomohlo mal som trojmesacnu kuru

presne ako tu vyssie pise, tiez ziadne nezelane ucinky ked som uzival penirium vsetko uplne v poriadku

a hlavne ci si mal original penirium lebo je na trhu dost falosnych vyrobkov

caute kde si mozem objednat penirium?

ahoj penirium objednas na www.penirium.com

mal som original od Penirium.. volal som s predajcom pri objednavke.. a uzival som podla navodu rano.. 3 balenia ako som uz pisal som uzil..to znamena ze 3 mesiace...

dik moc uz objednany uz mi aj volali a potvrdzovali si adresu! super obsluha!

ahoj su aj nejake vedlajsie ucinky po penirium?

spravil si fakt blbost-- ale ako chces.. ja som to mal tak isto.. uvidis sam no.. drzim palce

Napíš sem vysledky