Velkost penisu

hehe neboj sa nic jak mne to pomohlo a bol som na tom este horsie tak aj tebe pomoze

nemaju byt ake zdravotne komplikacie, penirium je na prirodnej baze... a ma vsetky certifikaty ze je zdravotne sposobile

dobry den,
mozem zapijat tabletky penirium aj alkohlom? myslim vino

ahoj jasne nemal by byt problem taky lahky alkohol

Tabletky na zväčšenie penisu - http://track.naturalxl.sk/prod... Užívam ho iba 6 týždňov a môj penis je už o 2 cm väčší.

ako vlastne funguje ten proces zvacsovania pohlavneho udu ?

ma penirum aj nejake vedlajsie ucinky?

nema ziadne vedlajsie ucinky, kedze je na prirodnej baze a nie je v tomto pripravku ziadna chemia...

ja by som ti to popisal nasledujuco mozno ma niekto skusenejsi opravi:
prvy mesiac som videl zmeny ale neboli velke, druhy mesiac som mal penis taky ako by som povedal iny citil som tam nejake zmeny a prisiel narast uz o 4 cm dlzky a treti mesiac bol paradny narast o 7cm

ake su najvacsie ci najlepsie vysledky uzivania? su tie efekty trvale?

je nejaky pripravok na zvacsenie penisu o par cm normalne bez neziaducich ucinkov?

je vela pripravkov na internete ale bohvie ktory funguje su rozne nazory

ano presne tak, ja som toho skusil dost vela a az penirium mi pomaha zatial 4 cm plus to mam druhy mesiac, cela kura je trojmesacna

skus pripravok penirium mne uplne pomohol a som spokojny zatial

Jhhj

Myslíš ze ti to niekto zožerie tu reklamu?ved to nie je možné každý kto by chcel mal by ho po kolena ale dám ti ponuku ak mi kúpiš tie zázračne tabletky a na ich budem užívať poctivo a narastie mi stačí o 4 cm ja ti pošlem 1000 euro veríš mi?palvan@post.sk

To platí aj pre ostatných borcou co tak chvália ten penirium

skusim a za aky dlhy cas su efekty?

su nejake ucinne tabletky na zvacsenie penisu ? ale tabletky nie pumpy ci nejake ine zariadenia

čítam veľa pozitívnych ohlasov na penirium, ale nejak tomu nemôžem uveriť či je to pravda alebo to píšu platení trolovia, ktorí robia len reklamu...