Zapal močoveho mechura

Baby hlavne je aby sme boli zdrave, to je zaklad, vidim to aj teraz v mojom okoli, ze trosku viacej sa v lete uvolnilo, prestali sa nosit ruska a hned aj chripka sa prejavilo vo vacsej miere jak to bolo minuly rok a teda na zapaly si tiez musime davat pozor, lebo staci trosku oslabena imunita a sme tam kde by sme nechceli byt si myslim. Ja uz aj nasim zabezpecujem neustale dodavku enzymov :smiley: Nech maju nech su zdravi, lebo to je to najpodstatnejsie v zivote!

A tam kde nechceme byt sa mozeme velmi rychlo dostat, ono treba sa mat na pozore :slight_smile:

je to tak, ved aj teraz co pocuvam, ked sa s kamoskami stretneme, tak mnohe problemy aj so sebou aj s detmi, lebo ved naco nieco na imunitu v lete, to netreba, ved staci na jesen, lenze to uz ptoom ma co robit imunita aby sa ako tak dala dokopy, ked proste uz chripkove obdobie je tu a ciha to na nas ozaj na kazdom kroku!

lenze potom pride september a uz to ide, ono v tomto obdobi je tychto problemov coraz viacej a teda neni ina moznost ako sa tomu vyhnut len proste mat imunitu v 100% stave :slight_smile:

ked uzivas cely rok Wobenzym ako ja, tak vobec neriesim to, ze proste v chripkovom viacej tabletiek alebo nieco, normalne uzivam ako cely rok, ved ked mas dostatok celorocne tak nemas vobec ziadny problem, nemas preco ani v takomto obdobi nejako panikarit :wink: