Zapal močoveho mechura

Baby hlavne je aby sme boli zdrave, to je zaklad, vidim to aj teraz v mojom okoli, ze trosku viacej sa v lete uvolnilo, prestali sa nosit ruska a hned aj chripka sa prejavilo vo vacsej miere jak to bolo minuly rok a teda na zapaly si tiez musime davat pozor, lebo staci trosku oslabena imunita a sme tam kde by sme nechceli byt si myslim. Ja uz aj nasim zabezpecujem neustale dodavku enzymov :smiley: Nech maju nech su zdravi, lebo to je to najpodstatnejsie v zivote!

A tam kde nechceme byt sa mozeme velmi rychlo dostat, ono treba sa mat na pozore :slight_smile:

je to tak, ved aj teraz co pocuvam, ked sa s kamoskami stretneme, tak mnohe problemy aj so sebou aj s detmi, lebo ved naco nieco na imunitu v lete, to netreba, ved staci na jesen, lenze to uz ptoom ma co robit imunita aby sa ako tak dala dokopy, ked proste uz chripkove obdobie je tu a ciha to na nas ozaj na kazdom kroku!

lenze potom pride september a uz to ide, ono v tomto obdobi je tychto problemov coraz viacej a teda neni ina moznost ako sa tomu vyhnut len proste mat imunitu v 100% stave :slight_smile:

ked uzivas cely rok Wobenzym ako ja, tak vobec neriesim to, ze proste v chripkovom viacej tabletiek alebo nieco, normalne uzivam ako cely rok, ved ked mas dostatok celorocne tak nemas vobec ziadny problem, nemas preco ani v takomto obdobi nejako panikarit :wink:

Načo, načo načo. A potom keď príde zápal, chrípka tak sa to zmení na prečo, prečo.
To je také normálne, typické, to aj ja som taká pred rokmi bola :smiley:

Tak ja by som asi navštívil nejakk=eho lekára, aby ti s tým pomohol,alebo skús toto na močové cesty a keď ti to nepomôže tak by som vyhľadal nejaku odbornú pomoc :slight_smile:

zaklad by mal byt vyhladat lekara, od toho sa treba odrazit lebo pri zapaloch bez antibiotik sa clovek nikam nepohne, proste treba uzivat lieky a k tomu podporovat imunitu, mne sa na to osvedcil Wobenzym, lebo ten ma aj protizapalovy ucinok, zlepsuje ucinok antibiotik a to je to, co potrebujes :wink:

Juan toto podľa mňa nestačí, antibiotiká pri zápale sú základ ako tu už zaznelo a teda treba to mať na pamäti, zo zápalu sa človek nedostane len tak z jedného dňa na druhý.

len ked vela ludi odklada uz len navstevu doktora, tak potom je to tazko, to z toho sa len tak nejako s domacimi receptami dostat neda, najma nie, ked to uz v tele prepukne ten zapal a ked sa neustale vracia aj ked prejavy nejako utlmime :confused:

neda neda za tym si stojim aj ja, nie je to take easy ako sa to moze na prvy pohlad javit, treba si uvedomit, ze antibiotika su ta prva cesta z toho, taky ten prvy krok a proste bez toho to nejde a k antibiotikam sa clovek nedostane len tak, ze bez navstevy lekara a potom nasledne je dobre riesit to aby sme aj podporili imunitu, aby tie tabletky mali zmysel aj potom do buducna :wink:

hej pre toto som ja uzivala hned aj Wobenzym aby imunita bola na tom v pohode a vlastne ho uzivam aj dodnes, lebo teda viem, ze v mnohych pripadoch som zostala bez nejakej ujmy na zdravi aj vdaka nemu.
Nemam uz vobec problem aj ked sa pozabudnem a sadnem si na chladne alebo tak a to predtym to bola jedna katastrofa za druhou :smiley:

Ale vies, ze v mesiacoch, kde je R by si nemala sadat na zem, je to istota, to mna zakazdym moja mamka hovorila, to na to nezabudnem do konca zivota.
Ale chapem uplne ako si to myslela.

no toto poznam aj ja a teda ti poviem ze je to sranda ale ja sa tym tak nejako riadim, ono jedna vec je imunitu mat v poriadku ale druha vec je, ze zase silou mocou pokusat to zdravie nie je na mieste, ja ked som aj vcera ked tak fucalo videla pri skole, kusok od nas dievca len v svetriku, hlavne ze mala bundu v ruke, to na nervy

Ale tak to v puberte s tym neurobis nic, to proste je tak, ze detom je to jedno, ze tie nejako neprizeraju na toto aby proste neprechladli, oni aj budu rady, ked tym padom nebudu musiet ist do skoly :smiley:
Ale to je uplne o inom, to aj oni pridu casom do veku ked si budu davat pozoir na vsetko :wink:

dobrý deň, ak máte zápal močového mechúra, určite potrebujete ultrazvuk močového systému na zistenie príčiny a stupňa zápalu
Vždy tu robím ultrazvuk okuliarov a močového mechúra https://doctorpro.pl/wroclaw/services/ultrasound/urinary-ultrasound
veľmi presné vybavenie a dobré názory lekárov

okuliare a mocovy mechur? to mi moc k sebe nejde :smiley: