Zelerové hranolky

(nikitka56) #61

ono to je len o tom aby si skusila, lebo inak chuti ako cerstvy

(marrienka) #62

Neskúšala si si ich pripraviť s nejakým dipom. Mne k nim najviac pasuje cesnakový. Ten tomu dodá taký šmrnc

(semco) #63

hm, to by mohlo byt super. poviem manzelke, nech to niekedy spravi!

(nikitka56) #64

ako prosim ta robis cesnakovy dip? iba smotana a cesnak alebo aj nejake ine ingrediencie?

(Dalja789) #65

maš na ten zeler, resp na nejaku inu zeleninu aj nejake specialne krajače, alebo to krajaš ručne?

(marrienka) #66

Smotana, cesnak, korenie, niekedy dávam biely jogurt mieso smotany :wink:

(eidriana) #67

Minule som skusala aj mrkovove hranolky a tie su bohovoske

(darenn) #68

Ale len pre niekoho kto lubi mrkvu :slight_smile:

(eidriana) #69

myslim, ze skoro vsetci lubia mrkvu!..nepoznam cloveka, ktory by mi povedal, ze mrkvu moc nemusi…

(mirihia) #70

nepoznáš? to som teda celkom prekvapená :open_mouth:

(hluzia) #71

…ty nemas rada?..ci ako?

(lalina) #72

ZELER - to je proste vec, ktoru do ust od isteho obdobia nedam ani nahodou!

(Labelita) #73

Prečo nie? Možno si si ho len slabo dochucovala :slight_smile:

(vlaďa) #74

To vazne? Mne zase zeler velmi chuti a hlavne v klasickej slizikovej slepacej polievke.

(zampurka) #75

to by zas moja mala nezedla. nezje ho ani surovy, osobne som vdacna za tieto hranolky. povedal by som, ze mi tak osobne chutia este viac ako tie klasicke zemiakove

(jarmila.ku) #76

Mňam, mňam :slight_smile: Tiež ich mám veľmi rada a dosť často si ich doma robievam :slight_smile: Hlavne čerstvé sú najlepšie!

(Labelita) #77

To je ale o dosť iná chuť keď sú takto pečené ako hranolky ako keď ho máš iba čisto v polievke :slight_smile:

(jankamich31) #78

Robím ako prílohu veľmi často, máme ich radšej ako bežné zemiakové , smažené hranolky. Dajú sa akokoľvek do chutiť. Všetci si prídeme na svoje.

(petrana) #79

A pri akej teplote ich pecies?

(mirihia) #80

na 180 stupňov je podľa môjho názoru taký dieál