Zelerové hranolky

ono to je len o tom aby si skusila, lebo inak chuti ako cerstvy

Neskúšala si si ich pripraviť s nejakým dipom. Mne k nim najviac pasuje cesnakový. Ten tomu dodá taký šmrnc

hm, to by mohlo byt super. poviem manzelke, nech to niekedy spravi!

ako prosim ta robis cesnakovy dip? iba smotana a cesnak alebo aj nejake ine ingrediencie?

maš na ten zeler, resp na nejaku inu zeleninu aj nejake specialne krajače, alebo to krajaš ručne?

Smotana, cesnak, korenie, niekedy dávam biely jogurt mieso smotany :wink:

Minule som skusala aj mrkovove hranolky a tie su bohovoske

Ale len pre niekoho kto lubi mrkvu :slight_smile:

myslim, ze skoro vsetci lubia mrkvu!..nepoznam cloveka, ktory by mi povedal, ze mrkvu moc nemusi…

nepoznáš? to som teda celkom prekvapená :open_mouth:

…ty nemas rada?..ci ako?

ZELER - to je proste vec, ktoru do ust od isteho obdobia nedam ani nahodou!

Prečo nie? Možno si si ho len slabo dochucovala :slight_smile:

To vazne? Mne zase zeler velmi chuti a hlavne v klasickej slizikovej slepacej polievke.

to by zas moja mala nezedla. nezje ho ani surovy, osobne som vdacna za tieto hranolky. povedal by som, ze mi tak osobne chutia este viac ako tie klasicke zemiakove

Mňam, mňam :slight_smile: Tiež ich mám veľmi rada a dosť často si ich doma robievam :slight_smile: Hlavne čerstvé sú najlepšie!

To je ale o dosť iná chuť keď sú takto pečené ako hranolky ako keď ho máš iba čisto v polievke :slight_smile:

Robím ako prílohu veľmi často, máme ich radšej ako bežné zemiakové , smažené hranolky. Dajú sa akokoľvek do chutiť. Všetci si prídeme na svoje.

A pri akej teplote ich pecies?

na 180 stupňov je podľa môjho názoru taký dieál