Zlata zila

Ahoj, mam tiez 14 a mam krvacajuce hemoroidy, teda zlatu zilu, som objednany k lekárovi, ako si na tom ty?

Pozri si www.ochoreniezlatejzily.sk

Pan doktor, pekne dakujem.

Ahojte…Mam 22 rokov…Mam vazny vztah a uvazujeme aj o babätku…No mam obavy ake to bude pocas tehotenstva a pocas porodu…Chcela by som sa opytat co komu pomohlo…Chcela by som sa toho co najskor zbavit…Tak mi poradte.Dakujem …

Viete niekto kolko stoji zakrok odstranenia zlatej žily laserom?

Chcem sa opytat, zijem v Anglicku momentalne a mam problemy so zlatou zilou, pocitujem rezavu bolest pri stolici… neviem ci su tu nejake lieky alebo maste bez lekarskeho predpisu, ale chcem sa opytat ci by mi nepomohla kalciova mast…vie niekto poradit? alebo ak niekto pozna krem, ktory sa da kupit tu v Anglicku?
dakujem

Ahoj Klara,
Ja mam taky isty problem ako ty a tiez som v Anglicku. Chcem ta velmi pekne poprosit - ze ak ti uz niekto poradil co je na to tu v Uk najlepsie - mohla by si to obratom poradit/napisat aj mne? to je adresa: nyonya@azet.sk
Velmi pekne ti dakujem!!!

zlata zila sa lieci u chirurga musite mat doporucenie od praktickeho lekara spozdravom vas citatel

Chcem sa spitat som osmom mesiaci tehotenstva pri prvom dietati som mala prišivanu zlatu žilu teraz mam oblasti konečnika niečo navrele a strašne to boli da sa to liečit počas tehotenstva dakujem vopred

ahoj. neviem, ci ti uz niekto poradil.aj ja som v anglicku. vies tu kupit krem, vola sa ANUSOL. priatelovi to pomaha.dufam, ze aj tebe.pa pa

ahoj chcela by som sa ta opýtať mám zlatú žilu ale už v štvrtom štádiu mám ju vonku a už nejde ani zasunúť dnu myslíš že by si mi ešte vedel pomôcť alebo toje prípad rovno na operáciu prosím odpís čo najskôr

Já ti radím chod sa dať vyšetriť odborníkovi chirurgovi nech ti on povie z čoho to máš.Hanbiť sa nemusíš chodí tam velmi veľa ludí s týmito problémami.Nezanedbaj to.Možno sa ti tam niečo vytvára-rastie.Pre istotu radšej chod na vyšetrenie.

Ahoj!moja mamka ma zlatu zilu a ma sa rozhodnut na aku operaciu pojde .mozes mi prosim Ta povedat , preco nie laserom? odkial vies ,ze podviazanie je najlepisie a kde sa to da urobit ? da sa to aj na Slovensku ? dakujem

Ahoj. Neviem ci to je este aktualne,ale poradim ti- ja som mal hemeroidy a na jednodnovej chirurgii u dr. Dimova som si to dal zoperovat…ak chces, poviem viac ak este je zaujem. Pekny vecer!

ahojte.uprimnu sustrast vsetkym s tymito problemami.obcas mam aj ja tento problem.ale teraz…ukrutna nekonciaca sa bolest a sedim doma vo frankfurte a cakam kedy otvoria lekaren haha od zufalstva sa smejem je to hrozne.idem do sprchy…

Ahoj, zaujala tvoj prispevok. Ja sa tiz chystam za DR. Dimovom na jednorazovu chirurgiu. Mozez mi prosim napisat ako to prebieha.Ako sa clovek citi po zakroku a kolko to cca stoji. Poprosim na mail macab@centrum.sk. Vopred dakujem.

Caute.
ked som videla kolkí maju problemy so zlatou zilou a nikto nespomina preťistenie čriev,tak tomu som sa čudovala.je to najdoležitejši začiatok proti odstraneniu zlatej žily.ja dakujem Colonixu ze už nemám tieto problemy.Je to pravda ,že iba raz som mala zlatú žilu v období ked som mala problém so zápchou.vtedy so sa rozhodla vyskúšať si tento produkt.1mesacna ci 2mesacna detoxikacna kúra ti napraví črevnú flóru a tym sa ti napraví aj stolica a aj zlatá žila sa ti pekne krasne stiahne dnu.a nemusiš sa dat pichat a brat rozne tabletky.prečítajte si www.drnatura.sk

Ahoj!prosím pekne o radu tiež som mala po porode pred rokom prišitú zlatú žilu a teraz sa mi znova objavila každý mi odporúča dubovú koru ale ked čítam že čo tu píšete tak teraz sa neviem ani rozhodnút či mám ídt k lekárovi alebo si mám kúpit tú dubovú koru prosím o radu

ahoj, ja som tiež mala zlatú žilu a lekár mi dal všelijaké prípravky na to,ale dedko mi poradil ú dubovú kôru a môžem povedať, že tá mi pomohla najviac :slight_smile: spravila som si tzv. “sedacie kúpele” a pravideľne som tak pozerala televízor… aq fakt mi to pomáhalo a výsledok sa dostavil, žila zmizla a našťastie som ju odvetdy nemala :slight_smile:

mozu to mat aj deti?