140 receptov pre zdravší život

V knihe nájdete recepty na celý deň, od raňajok až po večere.

Vianočku nakrájame na kocky. V miske zmiešame mlieko, vajcia, pridáme štipku soli, vanilky a za lyžicu cukru. Nakrájanú vianočku pridáme do zmesi a dobre ju v nej poobaľujeme a necháme nasiaknuť. Potom lyžicou naporciujeme do vymasteného mafinového plechu, prilejeme zostávajúcu zmes a dáme piecť do rúry na 180 stupňov Celzia asi na 15 – 20 minút. Potom ozdobíme jogurtom, ovocím a podávame. Milan Buno, literárny publicista


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14276-140-receptov-pre-zdravsi-zivot
1 Like

kde ju mozem kupit? :slight_smile:

U mňa by hrozilo, že by som to všetko vydržala dodržiavať tak max. 3 dni a potom by ma to prestalo baviť. Na takéto veci vôbec nie som!

Podľa mňa to je moc na každého, to neni šanca držať celý život

Naj je intuitivne pocuvat telo a je pokoj :slight_smile:

Mne by sa zisla taka kniha s receptami lebo nikdy neviem, co mam varit :frowning:

Ahoj Margita - veď čo máte radi tak podľa toho var :slight_smile:

Práveže to vie byť problém :smiley:

Ja tiež nie som moc na dodržiavanie jedálničku, mal som problém aj keď som mal jedálničiek od trénera.

Ved ano, tak to aj robim ale potom mame skoro kazdy tyzden tie iste jedla a preto by som rada obohatila nas jedalnicek.

Len aby si neuvarila nieco, co ti nik jest nebude, lebo mne sa to stalo :smiley:

1 Like

Raz v zivote teda minimalne sa to stane kazdemu, takze si z toho nerob tazku hlavu;)