2.vlna alebo nie?

no neviem ci tu uz nie je aj tretia, nejak uz pomaly zacinam stracat nadej, ze sa to niekedy proste skonci

este isto bude aj tretia, stvrta a mozno aj piata. pokial to nasej vlade bude vyhovovat!

Je mozne, ze sa toho uz ani len nezbavime :confused:

ako myslis, ze vlade vyhovovat?

len neviem si predstavit ako s tym bdueme zit, jedine zeby ockovanie bolo efektivne

len by sme sa k nemu museli dostat, no ako to tak vidim, tak bezny clovek, no neviem proste kedy na nas pride rada. no ludia to takto podla mna uz dlho nevydrzia

Presne tak. Ja tiez patrim do skupiny, ktora by mala ist na rad fakt medzi tymi poslednymi a uz to vidim tak, ze to asi tento rok asi ani nebude

dudka ale tak co chceme, podla mna robia co mozu

tym som si nie istá :frowning: kolľko ľudí zbytočne zomrelo a nie len kvôli covidu, ale trebárs preto že nedostali adekvátnu starostlivosť? veľa :frowning:

aaa teraz sa hovori, ze uz je aj tretia vlna, nie? teda tak som aspon minule pocula

nooo podla mna tych vln este bude ako sa tak na to pozeram

Ja sa skôr aj bojím, že z tejto vlny nevýjdeme tak skoro :sweat_smile: ja už ani neviem, že kedy som vyšla von niekde okrem obchodu

ani nevrav, taka ta sloboda ist si kam chcem velmi chyba a mas pravdu aj v tom, ze vacsina ludi zije uz v takom strachu, ze fakt okrem obchodu nechodi nikde. trva to uz vsak prilis dlho

1 Like

Ako keby si pisala o mne. Neviem u mna nastala v poslednom case ako keby taka rezignacia, ze sa mi fakt nic nechce a nic ma uz ani nebavi

vsak vela ludi ma uz aj psychicke choroby a to si pan Matovic vobec neuvedomuje, ze potom ked skonci tato “pandemia” nebude mat kto robit, lebo vela ludi sa bude liecit na psychiatrii!

dúúúúfam, že si už konečne zablí kufre, no ako neviem, či to niečo na pandémií zmení, no na neho sa nedá pozerať a nie to ešte čítať tie jeho primitívne fb statusy

Heh to mas teda pravdu, ako fakt neviem, co vsetkym tymto sleduje. Vsak uz niekolko dni len pocuva o tom ako ho nechcu ani poslanci ani ludia a dokonca ani prezidentka

no a vidis to zbavili sme sa ho, no na druhej strane ani nie, kedze sa pretrca nadalej a kvazy vo veciach, s ktorymi uz on, ako teda minister financii prakticky nic nema

hlavne myslím, že každý by sme mali začať od seba… čo sa týka správania… :slight_smile:

to je sice pravda, no sama musis uznat, ze to co sa deje v nasom parlamente, to sa fakt len tak nevidi