2.vlna alebo nie?

Čate, myslíte, že bude 2.vlna karantény? :confused:

Mám obavu, že je to viac ako pravdepodobné

1 Like

aj ja :frowning: :frowning: ale apson si dorobim konecne ten kurz excel co som nestihla a treba mi do prace… a mozno aj zahradku dam dokopy :smiley: to som sice chcela aj predtym ale no… pravdupovediac - valala som sunky doma a nic nerobila …

inak, mohli ste mat doma homeoffice alebo nie? my sme nemali,takze robota stala ale som zvedava ci ini ludia mali, piste skusenosti

Tak u mňa sa nejako nič nezmenilo, lebo som doma stále, keďže škôlky zavreté, tak som mala o zábavu doma postarané a teraz opäť keď idú prázdniny. Mali by byť ľudia toleratnejší, myslím, že nebolo nutné aby mnohí hneď leteli na dovolenku niekam

1 Like

aj ja si myslim, ze tento rok by sme nemuseli nikam ist :slight_smile: akoze kolektivne mam na mysli, pockat kym pride vakcina :slight_smile:

My sme mali homeoffice, takže mi ani neprišlo, že nejaká korona je, lebo som mala furt čo robiť.

1 Like

A doma ešte horšie robiť jak v práci nie?

ja doma spravim -ovela menej ako hocikde inde, proste lazy

A najmä doma odbieha človek furt lebo obed variť treba, do obchodu a furt niečo, ja to vidím na mužovi, ešteže už na pol dňa chodia do práce

Prečo myslíte, že by vlna mala prísť opäť?

Ved kukaj ako to teraz stupa, dovolenky zacali a uz to ide

ESTE PRIDU OPATRENIA - ludia budu nadavat a pritom si to robime sami, este ti co mimo pracuju nech idu, ale len skrz dovolenku takto riskovat no neviem

Tiež si myslím, do práce ok veď akože v tom im nemôže brániť ale podľa mňa dovolenky a podobné veci nemali ešte vôbec povoliť. Teraz ako to vyzerá, kvôli tomu, že si niekto tento rok nemohol odpustiť chorvátsko

Ale to len média nafukujú. Keby o tom prestali písať, tak už je všetko v poriadku a tých zopár nakazených by sa vyliečilo ako aj z chrípky a bolo by.

Ale už snáď tá druhá vlna nebude. Všetko to záleží od našich úžasných politikov a hlavne od Matoviča. Ak to bude chcieť nafúknuť a zase sa budú chcieť nabaliť, tak bude aj druhá vlna. Ak nie, tak to len potichu prehrmí.

ale presne si to aj ja myslim, akoze aky problem neist do zahranicia 1 rok … a est ek tomu riskuju nie len svoje zivoty(zdravie) ale aj zdravie deti… SLovensko je uplne krasne, my sme to teraz zacali objavovat… bookli sme si plno tripov, vcera sme boli v Hlohovci an takom kopci, predtym Senecke jazera, Zlate piesky pozriet sa, proste aky problem… Buduci tyzden ideme na hotel Zochova chata, dame si nejake mensie tury okolo… a ziadne chorvatsko tento rok nemusi byt :slight_smile:

Bude lebo slovac je tak neskutocne nezodpovedna, ze si to sem dotiahneme sami

1 Like

uz je a presne ako si predpokladal, tie dovolenky, vyletiky a preplnene kupaliska spravili svoje. teraz nam padaju rozhodne ine cisla ako cez leto

Mali ste pravdu, druhá vlna je tu :frowning: a bojím sa, že nebude posledná