Aby rok 2020 nezanechal stopy na vašej psychike

Aktuálne informácie o súčasnom dianí u nás i vo svete neznejú veľmi pozitívne. Zúriaca pandémia však u mnohých z nás vyvoláva strach, stres, napätie a tlak. Nepriaznivá situácia sa týka aj nášho duševného zdravia, ktoré stráca na svojej kondícii. Okrem hromady iných problémov tak musíme neraz zápasiť aj so psychickým vyčerpaním. Pozor, okrem skleslej nálady sa môže odzrkadliť aj na fyzickom zdraví! Malátnosť, únava, problémy s koncentráciou či až „ochromenie“ mysle dokážu poriadne skomplikovať bežný život, v ktorom sa teraz musíme mať oveľa viac na pozore. Získajte svoju psychickú pohodu späť! Výživový doplnok Acutil s obsahom omega-3 mastých kyselín a Ginkgo biloba podporuje koncentráciu a celú činnosť mozgu. Vitamín B12 ocení nervový systém, pretože pomáha k lepšiemu sústredeniu. Prinavrátiť vytúženú psychickú pohodu pomôže aj kyselina listová; tá sa odporúča pri únave, vyčerpaní a na správne fungovanie psychiky. V náročných situáciách sa v tele navyše vytvára nebezpečný oxidačný stres, preto je Acutil obohatený aj o vitamín E, ktorý pred ním chráni.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14416-aby-rok-2020-nezanechal-stopy-na-vasej-psychike

…uz zanechal tak nejake tie stopy…takze neviem ci s tym este nieco urobim…

Myslim, ze nieco to zanecha, ale je len na nas ako sa k tomu postavime

Či chceme, alebo nechceme, tento rok nechá jazvy na každom jednom z nás :frowning: Avšak, ako sa hovorí - všetko zlé je na niečo dobre. Dúfam, že aj tento rok ude na niečo dobrý :slight_smile:

Bojím sa, že už zanechal :sweat_smile: :sweat_smile: teraz treba dáfať, aby 2021 nič nezanechal a bol oveľa lepší