Adipex retard

Na co je dobry tento liek?

Dobrý deň, mám záujem o adipex ak ho mate z lekarne mate aj male balenie aka je cena???
vdaka

nie je tento liek nahodou z trhu aj stiahnuty?

Dobrý den,

chcela by som sa opytať, či máte skúsenosti s pani Jankou (moravkova.jn@gmail.com). Ďakujem za odpoved.

Eva

Dobry den,

Chcela by som sa opytat ci ste potom objednali nieco od pani Moravkovej, a ked ano ake mate s nou skusenosti?

Za odpoved vopred dakujem.

Dobry den,

Chcela by som sa opytat ci ste potom objednali nieco od pani Moravkovej, a ked ano ake mate s nou skusenosti?

Za odpoved vopred dakujem.

Dobrý den, sháním adipex už asi 3 měsíce přijde mi to skoro nereálné:( nemáte někdo ověřeny kontakt či vy samy ho zrovna neprodavate ? Kdyžtak prosím pište eliskakruskova@seznam.cz

Nemáte ještě adipex ?:slight_smile:

nebolo by lepšie ho vymenit za nejaky bicykel, kolobežku a športovat? A určite si tym nezničite zdravie

Dobrý deň mate ešte adipex retard?

našla som tento článok a chcem len povedať že je zbytočné hazardovať so zdravým keď môžete užívať niečo zdraviu nezávadné ! a hlavne rovnako účinné…
Pozrite sa na ADI-PEX od ultimalabu. Ja som vdaka nemu schudla uz 15 kíl a pokracujem dalej stránka na ktorej som ho kupovala je www.adi-pex.sk ale mozno ho zozeniete aj u prepredajcov.