Adipex retard

Zohnala som si liek Adipex retard. Nemáte niekto skúsenosti s jeho užívaním. Sú aj niejaké vedľajšie účinky?

Ahoj, Janka tento liek má veľa vedľajších účinkov, sucho v ústach, búšenie srdca, závrate, neodporúča sa šoférovať, keď ho používaš, nesmie sa užívať, ak máš problémy s cievami. A okrem toho, keď ho prestaneš užívať, priberieš späť. Inak si po ňom veľmi aktívna, ale bývajú aj poruchy spánku. Dobre si rozmysli, či ho začneš užívať. Pekný deň, Iveta.

Ja som brala a pekne som schudla. Nemala som žiadne vedľajšie účinky, len som pila veľa vody.

Predaj Adipexu je už v EU zakázaný, kvôli veľmi zlým vedľajším účinkom.

V Čechách Adipex retard majú normálne v lekárni a vydávajú ho aj na Slovenské recepty. Je aj lacný a podnikavý ľudia na tom dobré zarábajú. Kto má možnosť tak ochotne sprostredkováva ten obchod a za 100ks balenie má tisícku vo vrecku.

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, kde ste zohnali Adipex. Viem, že v Čechách aj v Rakúsku sa dá, ale či poznáte aj nejakú overenú cestu, ako si ho objednať a pritom nenaletieť a nezaplatiť zbytočné peniaze. Ďakujem :slight_smile:

Dobry den, ja som ho brala mesiac, tie tabletky chutili ako tik tak, ked som si ich dala do ust, schudla som 6 kg za mesiac, ale som aj cvicila. A neviem, ci som schudla od cvicenia alebo tabletiek, ci boli prave. Poradte prosim niekto, chcela by som si ich zakupit este raz, len neviem, ci od tej istej pani. Dakujem. Piste mi na mail prosim.

Chcem Vám len poradiť, ako vyzeraju tabletky Adipex retard, keď sa bojíte, že naletíte. Sú to také zlaté vajíčka. Ja keď som bola mladšia som ich užívala niekoľko krát a nejake zavažné vedľajšie učinky som nemala, schudla som, akurát ten spánok som mala trošku narušený.

Ahojte, chcela by som sa opýtať, keď užívám liek na zníženú funkciu štítnej žlazy Euthyrox 50 raz denne, či sa to môže kombinovať s Adipexom. Búšenie srdca a nespavosť a podobné veci mi nevadia, len či nemôže byť niečo vážnejšieho. Ďakujem vopred.

Dobry den, chcela by som sa opytat, aku maju mat farbu tobolky adipexu, pred niekolkymi rokmi boli zlatej farby, pred rokom ich uzivala moja sestra, objednala si ich od niekoho na nete a boli zltej farby, tak nevieme, ci to boli naozaj originalne tablety, za odpoved vopred dakujem.

Ahojte, podľa mňa by branie Adipexu mal každý zvážiť osobitne. Poznám veľa ludí, ktorý Adipex brali a mali rôzne vedľajšie účinky, niektorý nemali žiadne. Nechápem len ludí, ktorí začnú brať Adipex a potom tu píšu, ako im bolo zle a že už ho užívať nechcú, ale hlavné vec, že ho brali dva mesiace v kuse. Keď mi niečo robí zle, tak to vysadím a hotovo.

Ma niekto Adipex retard v zltej farbe, nie je to nejaka nahrada, viem, ze boli tabletky zlate, prosim odpiste, dakujem.

Ahojte babenky. Dnes som si vzala 3. pilulku Adipex, rozdiel vo vahe asi 0,5 kg. Citim mierne busenie srdca, ale len vtedy, ked na to myslim, inak super. Potlacili sa mi chute na sladke a nemam taku velku chut na jedlo, stravujem sa 5-krat denne, ale vazim si stravu, aby som neprekrocila 4800-5000 kJ denne a aj cvicim, verte mi, tieto lieky vam pomozu, ale len v kombinacii s upravenou stravou a pravidelnym pohybom. Schudnete aj bez cvicenia a bez upravenej stravy, ale vratite sa spat. Pred 3 rokmi som brala Lindaxu, pomohla mi zhodit 25 kg za pol roka, vahu som si drzala az do otehotnenia, teraz som 3 mesiace po porode, mam 20 kg naviac, tak si idem trosku pomoct. Inak je to o pevnej voli. Drzim palce vsetkym, ktore sa snazite schudnut na trvalo.

Ahoj Slavinka, prestaň s tým, čo najskôr. Moja kamoška ho brala-iba jednu denne, lebo potom jej bolo zle, ale. Je pravda, že krásne schudla - presne tým, že jej stačil jeden jogurt denne. Po vysadení tabliet sa prejedala, potom to išla vyvrátiť a nakoniec skončila na psychiatrii, kde až po čase jej diagnostikovali maniodepresívnu prsychózu a neviem čo, ešte. Mňa varovali v prvom rade, že to môže spôsobovať depresie a myslela som si, že keď budem štíhla, tak nemôžem mať depku - veď depku mám z nadváhy. Na druhej strane, keď som znížila príjem kalorických potravín a pridala som pohyb, tak som aj bez liekov schudla za 2 mesiace 10 kg.

Ahojte, ja som si dala adipex a behom pol dna som schudla jedno cele kilo! Nemala som ziadne zdraovtne problemy nakolko som sa snazila vela pit a jedla som 4krat denne normalne ranajky, obed, olovrant, vecera nic mi nieje akurat som citila jemnulinke brnenie na konci prstov na rukach ale inak vobec nic! Som velmi rada ze existuju taketo tabletky pretoze ja mam obezitu v genoch a cvicila som, chudla som, drzala som diety a sice som pomaly chudla ale hned som to nabrala naspat. Adipex odporucam :slight_smile:

Tak ja mam adipex este len druhy deň, objednany z netu a teraz večer som sa vážila, 1. 5kg dole. Za celý deň som zjedla 1milacika a 1banan, včera polievku. nejde o to, že by som nebola hladla, chvilu som aj bola, ale ked som otvorila chladničku nič som si nevybrala, žiadne chute, na nič. Pijem jak za štyroch, suchoty v ústach, moc sa mi teda nechce späť, čo mi ale teraz vyhovuje v skuskovom, celý deň som sa učila, čo by som inokedy fakt nevydržala, a ani teraz sa mi este nechce spat:) takže zatiaľ sa mi to celkom ľúbi:) normálne cítim jak sa mi scvrkava žalúdok, ale musím začať aj pravidelne jesť lebo nechcem potom jojo. Toľko odo mňa, ja chcem schudnúť 12kg do leta:) alebo aj skôr:)

Pozor na uživanie, ja som zdravotačka a ked som ho uživala mala som psyche problemy a myšlienky na samovraždu… pozor na tento liek… radšej si daj dukanovu odporučam, ide to skvele na nej a bez liekov…

Ja mam ten isty problem a zatial som nič nenašla

Pozor na Adipex, po jeho užívaní som mala veľké problémy, vraj niečo s obličkami, bola som 4 dni v nemocnici na infúzii práve po užívaní adipexu.

Ahoj, aj ja som si objednala Adipex a mam presne tie priznaky ako ta, mohla by si mi napisat, akej farby si mala Adipex, mne prisiel zltej, dakujem, maria.