Adipex retard

A mohla by som sa opytat ked si si ich zakupila lebo aj ja mam v genoch byt pri tele a nepaci sa mi to tak ta prosim odkial ich mas

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať odkial ste si objednávala adipex. dakujem

1 Like

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať odkial ste si objednávala adipex. dakujem

Dobrý deň, CHCELA BY SOM SA OPýTAť ODKIAL STE KUPOVALI ADIPEX ďAKUJEM

Predám andipex

Prosim poslite mi sms gde mam vam zavolat ja vazne chcem ten liek 0919343999

Http://www.adipex-retard.sk/produkty-1/

Link nepresiel, ale na str. www.adipex-retard.sk maju zrejme naj cenu, asi si aj ja obj.

Www.adipex-retard.sk

Originál ADIPEX RETARD na predaj - originál z lekárne, krabička + pribalový leták- veľmi účinné tabletky na chudnutie, znižujú chuť k jedlu a podporujú prednostné využitie tukov ako zdroj energie. Vhodné pri sedavom zamestnaní, keď nemáte čas dodržiavať diétu alebo cvičiť. Je to liečivo na chudnutie. Cena 30tabliet-28€, 50tabliet-43€, 100tabliet-74€.
Predám SIBUTRAMIN 15mg SIBUTRIL na predaj - 1blister 30tab-28€, 60tab- 55€, 90tab-80€.
Potláčajú chuť k jedlu, napomáhajú k spaľovaniu tukov, bez vedľajších účinkov.
POŠTOVNÉ V CENE
Objednávky cez:
E-mail: chcem.byt.sexy@gmail.com
Tel. č. : 0940 343 001

Originál ADIPEX RETARD na predaj - originál z lekárne, krabička + pribalový leták- veľmi účinné tabletky na chudnutie, znižujú chuť k jedlu a podporujú prednostné využitie tukov ako zdroj energie. Vhodné pri sedavom zamestnaní, keď nemáte čas dodržiavať diétu alebo cvičiť. Je to liečivo na chudnutie. Cena 30tabliet-28€, 50tabliet-43€, 100tabliet-74€.
Predám SIBUTRAMIN 15mg SIBUTRIL na predaj - 1blister 30tab-28€, 60tab- 55€, 90tab-80€.
Potláčajú chuť k jedlu, napomáhajú k spaľovaniu tukov, bez vedľajších účinkov.
POŠTOVNÉ V CENE
Objednávky cez:
E-mail: chcem.byt.sexy@gmail.com
Tel. č. : 0940 343 001

Zdravím mohla by som sa spýtať kde ste zohnali adipex? ja som ho už raz užívala ale to som mala od známej z lekárne ktorá tam už žiaľ nepracuje… vďaka

Ja som si objednala Adipex, tiez je zltej farby, ked som ho brala pred 10 rokmi, bol zlatej farby, ale zatial ucinkuje tak ako ma.

Dobrý deň mám záujem o Adipex. Máte ho ešte? Ďakujem

Dobry den chcela by som si objednat adipex 30 tabletiek

Zdravím, ja som tiež brala adipex ale pred 12-imi rokmi, velmi mi pomohol, schudla som 30 kil, ziadny jojo efekt, teraz ho zhanam lebo neviem schudnut po porode, prosím ak ho niektora predavate kontaktujte ma bud na email alebo na 0904839837, som okolie levice do 50km si pre to pridem osobne, predsa rada vidim co kupujem. dakujem

Dobrý den Mirka, prosím Vás odkial ste si ho objednali? ja zo stránky originalpripravky a čakám či príde alebo či to bude další šmejd. ĎAkujem

Kúpili ste si ho z tej stránky nakoniec? Je to určite originál?

Ewy, prišiel Vám originál adipex z tej stránky? Aj ja zvažujem, že odtiaľ budem objednávať.

Ewy, prišiel Vám originál adipex z tej stránky? Aj ja zvažujem, že odtiaľ budem objednávať.