Agentúra pre opatrovateľky - Rakúsko

Ahoj, chcela by som sa opytat z coho pozostava pohovor u pani Mag. Tichanek Olga? Ci sa pise test alebo aj ustny pohovor je? Co mam vlastne ocakavat? Dakujem velmi pekne. S pozdravom, Lili.

Milá neznáma, jedna vec je istá, Slováci nie sú zlí, ale sú práveže - musím Vám negovať - zvyknutí na všetko by radi zadarmo. Nechajú sa zdierať politikmi, veľkmými firmami ako je Orange, T-mobile, Tesco, … , kúpujú predražené oblečenie v obchodoch, vtedy majú stiahnutý chvost a vytiahnú ticho dukát z peňaženky, iPhone alebo Nokiu za 300 euro vo vrecku, na obed do reštaurácie, ale keď treba zaplatiť za niečo malé kamarátovi, oprávárovi, živnostníkovi alebo známemu, tak radšej obvolajú celý svoj telefonný zoznam, aby ušetrili tých pár eur, to isté aj s tým poplatkom, agentúra Vás bude “pásť” za iné peniaze, nie za nejaký smiešny sprostredkovateľský poplatok, niečo za niečo, charitu majú robiť ľudia, ktorí si to môžu dovoliť.

Hladam pracu ako opatrovatelka. Viete mi poradit nejaku agenturu, ktora berie aj slabsiu nemcinu. Mam prax a pracovala som uz v Rakusku, ale stale iba cakam a nedari sa mi najst. Popripade by som rada pracovala aj ako aupair. Kontakt na mna je nika28100@azet.sk. Sms 0907579408, Monika

Dobrý deň! Pozná z vás niekto agentúru “betreuunguntersberg” pri Salzburgu? Má z Vás niekto skúsenosti s touto agentúrou? Ďakujem

Dobrý večer, ktorá máte skúsenosti s agentúrou Sunset? Ďakujem

Dobry den. Chcem sa opytat, pozna niekto alebo ma skusenosti s agenturou Pflege-personal, kt. sidli vo Viedni? Dakujem.

Pracuje niekto z Vás cez agentúru Vitacare? Koľko sa cez nich zarába? Ďakujem.

Ahoj ja som sa registrovala na ich stránke, ale ešte sa mi pani Knappinger neozvala, tak neviem nič bližšie.

Ahoj, ja som s p. Mauksovou telefonovala, aj NJ ma skusala, aj som jej poslala doklady a viac sa mi neozvala. Vraj maju len tazke stavy a chcu dobru NJ. Co viem maju 50 / den.

Dobrý večer. Pozná niekto agentúru betreuunguntersberg?

Ahoj, ak si podpisovala nejakú zmluvu s agentúrou, tak si to poriadne preštuduj, na čo si sa zaviazala. Daj si pozor, ak si im dala plnú moc, môžu Ti zrušiť živnosť. Druhá vec je, akú zmluvu máš s rodinou. Mohlo by tam byť, koľko dní vopred máš oznámiť, že nenastúpiš - to by si mala dodržať. Ale potom nečakaj od agentúry, že Ti dá novú rodinu.

Poznám, práve cez ňu pracujem, ale nie je to agentúra, ale firma. Nevýhodné platové podmienky.

Salutmm ja som poslala mail, pani Olga Tichanek a odpovedala mi, ze oni nie su agentura.

Ahoj monika, tiez by som potrebovala poradit daku agenturu, co nevyzaduju tak prisnu nemcinu mam len zaklady, dakujem, ak o dacom budem vediet tiez dam vediet, moj mail:zizi260@azet.sk.

Príjemný deň! Katka, mám s Caritas podobné problémy, viete mi povedať, ako to pokračovalo s Vami?

Pozná niekto agentúru RealCare?

Nepozna niekto agenturu 24hpflegefinder? Ake mate skusenosti s tou agenturou?

Ja som mala rovnaký problém s Hilfswerkom a tak som si našla rodinu cez jednu známu a spoluprácu s Hilfswerkom som kvôli tomu ukončila. Nemohla som dlhšie čakať, kým mi dajú novú rodinu, lebo odvody bolo treba z niečoho platiť, ale to ich zrejme nezaujímalo.

Ahojte baby, pozrite článok o opatrovateľkách na SME http://primar.sme.sk/c/6254545/agentury-robia-zo-slovenskych-sestier-v-rakusku-nevolnicky.html - čo si o tom myslíte?

Nerobi niektora cez Slov. Rakusku charitativnu spolocnost v AT? Ponukaju pracu, tak by som chcela poznat Vase skusenosti s nimi. Dakujem.