Agentúra pre opatrovateľky - Rakúsko

Dobrý deň, chcem sa spýtať na agentúru VaV z Prešova, má niekto s ňou nejské skúsenosti? Je to seriózna agentúra?

Srdečná vďaka ivett, že myslíš aj na ostatných! želám Ti všetko len to najlepšie!

P. Tichanek nie je agentura, ale berie prachy pri registracii a potom 600 eur, to iba jednorazovo, co to je, ved mozte u nej pracovat aj 20 rokov - u inych agentur, ak zaplatite rocne aj 600 eur, tak ona je velmi lacna. Len, ale budte dobra, uz vela zien od nej poutekalo, a museli zasa inym agenturam platit.

Má prosím Vás niekto skúsenosti s agentúrou Consilatio CARE k. s., ďakujem.

Ja som bol na pohovore, ale nepacilo sa mi: 1. Musis sa zaviazat spolupracovat len s nimi, a oni nemaju povinnost ti zohnat pracu. 2. Ustne mi vravel, ze prepravu platia oni, ale v zmluve bolo, ze fakturuju si 50eciek za prepravu.

Mám slúbenú prácu cez pani Langovú, ktorá vraj hladá a spolupracuje s rodinami v Rakúsku. Náhodou som sa dočítala na internete spoluprácu agentúry Lumir a Langová, kde nie sú najlepšie informácie o údajnej agentúre. Napíšte mi prosím, či je to skutočne agentúra, alebo si Langová takto zarába, pretože musím pri nástupe zaplatiť poplatok. Ďakujem za všetky postrehy.

Volala som na inzerát a ozvala sa mi pani že mi pošle na mail dotazník kt. mám vyplniť… Nechcela mi povedať ich agentúra… povedala len že je to s. r. o a že spolupracujú s nejakou nemeckou agentúrou. Vraj by som bola zamestnaná u nich na trvalí prac. pomer alebo na dohodu. Príde mi to čudné… nemôžu nejako zneužiť moje osobné údaje? Pracuje tak niekto? Ak mi viete poradiť budem rada… :slight_smile:

Ja som si cez nich robila kurz, aj som robila pohovor cez telefón, ale prácu mi nenašli, ale myslím, že podvodníci to nebudú.

Prosím Vás, neviete mi poradiť nejakú slušnú agentúru. Mám prax 2, 5 roka, rodiny boli spokojné, nemčinu ovládam, som tichá, spoľahlivá, poriadkumilovná, varím, pečiem. Skúsila som rak. agentúru, chcela som len Viedeň, nemčina podľa nich výborná, no dali ma do Kärten, kde bol veľmi vlhký dom, ledva som tam vydržala. Inú prácu mi nedali, živnosť mám teraz zrušenú. Vzala by som aj záskok vo Viedni, nakoľko hľadám prácu radšej tu na Slovensku, zatiaľ bezvýsledne. Tel. č. 0908 362 165.

Aj ja som si robila cez VaV kurz neviem či bude dostačujúci lebo ešte rodinu len hladám, ale kurz je úspešne za mnou. Mám len jednu zlú skúsenosť a to že som žiadala certifikát v 2 jazykoch a dostala som len jeden a u mňa je opatrnosť prvoradá vždy a vo všetkom rozdelila som si platenie na 2 X, teda konečná polka tých 240 € až keď budem mať certifikát v rukách ale bol len v NJ a za certifikát vo FJ už teraz márne vyvolávam…

Ahoj, preco mas zrusenu zivnost? agentura ju zrusila? Ja som tiez v Karntene, dufam, ze nie cez tu istu agenturu

Ahoj, ja pracujem cez nich, zatial som spokojna. 50 na den, ale k tomu ti daju aj 170eur na odvody

Ahoj Monika prosím ak už máš dáku skúsenosť alebo dobrú spoločnosť prosím pomôž mi, tiež hľadam prácu v Rakusku dík.

Ahoj. ano. ja som cez tuto agent. pracovala od jan. 12 do konca dec. 12, pracovala by som aj nadalej, ale zial nemozem, kedze som bola tehotna. co sa tyka agent. velmi spoluprac. so svojimi operkami. mne celkovo velmi pomohli, ked som mala nemaly problem… snazia sa co naj vyhoviet, a co sa tyka person. je Veelice mily a ochotny. ja som pracovala cez viacero agentur a musim povedat, ze si ma ponechali aj napriek tomu, ze som mala nemaly probl. kde to ina agent. by mi dala padaka. som a budem s touto agent. spokojna. a po materskej dovol. sa k nim urc. vratim

Ako kazda agentura fakturuje prepravu… a je to uz vec zmluvy medzi agent. a rodinou, kolko sa dohodnu na prepravnom. a co sa tyka zohnani rodin… ja som bola 27. dec. 11na pohovore, a 5. jan. som sla. a ked mi pacientka umrela tak za tyzd. dostala novu rod…

Ahoj, ja som momentálne bez práce a chcela som tiež osloviť agenturu Caritas. Ake maš s ňou skusenosti, ake maju poplaky, diki

Dobry, pozna niektora z Vas agenturu Grand z PP? A ake skusenosti mate? Dakujem.

Agentura Wurth zo zvolena ? pocula som nepekne ohlasy na nu ale vlastne na vsetky sa nieco najde…

Ahojte, ja som tiež bola na ich opatrovateľskom kurze a bola som veľmi spokojná. Hlavne pani lektorka Dr. Bramušková bola super. A tiež manažérky ktoré so mnou volali boli vždy milé a ochotné. Akurát na praxi to bolo trochu ťažké. Jana

Ahoj, ja teraz trošku od veci, ale som sa ťa chcela opýtať, či si si vybavila aj materskú z rakúsku, lebo aj ja sa pomaly chystám otehotnieť. veľa som na internete o tom čítala, ale chcela by som to počuť aj od niekoho kto má s tým skúsenosti.