Ako eliminovať koronavírus?

Momentálna situácia nás neraz dostáva do úzkych. Snáď najskloňovanejším pojmom v médiách je tieto dni rozhodne slovo koronavírus. Poznáte to – zapnete telku, rádio, otvoríte noviny, internet a prvé, čo vidíte alebo počujete sú správy týkajúce sa nového vírusu, ktorý si podmanil takmer celý svet – COVID-19.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14330-ako-eliminovat-koronavirus

najlepsie je nic nepozerat, nic nepocuvat. ale viem, ze to sa jednoducho neda, lebo clovek je tvor zvedavy. pevne dufam, ze cim skor sa dostaneme do normalu! len to jedine si teraz prajem!

Presne tak nejak som uz na tom aj ja. Proste clovek uz ma toho strachu a negativity dost a nevladze to uz tak povediac ani pocuvat. Je to hrozne. Uz tyzden som nepozerala napriklad televizne noviny

Tiež mám pocit že človeka len strašia, zo začatku som trávila večer pri telke aby som zistila čo je nové ale už ma to nebaví, mám pocit že proste preháňajú

1 Like

nie si vobec sama!..tak isto to aj ja vnimam…zo zaciatku boli vsetci vyplaseny ale teraz vsetci zistili, ze to bude dlhsie trvat a jednoducho uz povoluju…ani sa tomu ale necudujem, ved inak sa ani neda!..

Nechodiť hlavne každý deň do obchodov! Ísť fakt raz do týždňa na veľký nákup. A týmto eliminujeme najviac koronavírus!

my sme sa naucili chodit tak raz max 2 krat do tyzdna a je to v pohode. fakt mi to ani nejak nechyba dokonca ani tie centra nie. ludia si podla mna si aj zvyknu takto prilisne nechodit po obchodoch

Tak by to malo byť! Hej, aj ja si to myslím, že už potom až tak veľa ľudí nebude chodiť do obchoďákov. Lebo už si zvykneme na to objednávanie cez internet :smiley:

a vies co povedala by som, ze mi to behanie po obchodoch ani nejak nechyba. ten stres zhon, miliarda ludi

1 Like

Ani mne vialiana, ale že vôbec mi to nechýba. Teraz je taký pokojnejší ten život

ja si to tiez celkom uzivam ale nejake veci mi chybaju, isto rodina a take stretnutia s priatelmi, posediet si niekde s nimi a tak

tež som ho prekonala a bola som z neho velmi a velmi unavená. Jediné čo mi potom pomohlo boli vitaminy na stav po covide, ktorý dal mojmu telu dostaok vitaminov a mineralov, odbural mi unavu. Bez neho by som spala asi ešte dodnes :slight_smile: