Ako otehotnieť - byliny a čaje

Poradí mi niekto, či existujú nejaké čaje alebo vitamíny, ktoré priaznivo vplývajú na to, aby žena čo najskôr otehotnela? Ďakujem za odpoveď.

Nezlob se na mě, Marcelko, nechci ti brát iluze, ale na to, abys mohla otěhotnět, ti nepomůžou čaje ani vitamíny. Pokud se nedaří, mohou za to někdy fyziologické problémy, nějdy psychické, někdy se na to ani nepřijde. Pokud stojíš o mou vlastní zkušenost - po roce marného “chtěného” otěhotnění jsem zašla za gynekologem, který mi v té době nemohl moc pomoci - byla jsem svobodná, ale vysvětlil mi průběh uzrávání vajíčka (a já si ve svých 22 letech myslela, jak to všechno znám …) houby jsem znala, poradil, abychom se s partnerem vídávali častěji než po 14 dnech, 3 týdnech (bydleli jsme tehdy 100 km od sebe) no a do roka jsem byla těhulka. Víš, hodně dělá i psychika. Čím víc člověk chce, tím míň to zrovna jde. Je to různé, každý jsme jiný, ale vitamíny nepomohou, pokud se ovšem někdo na to upne a věří tomu, nic proti tomu. Hodně štěstí. Dle mého názoru nejlepší medicína je klid, pohoda, uvolněná psychika. To vše za předpokladu, že jsme já i partner zdrávi a schopni přivést potomka na svět přirozenou cestou. Pokud ne, medicína může pomoci. Není ovšem nad psychiku. Hodně štěstí. Bet

Myslím, že k otehotneniu je asi najlepšia úplná psychická pohoda a hlavne nad tým stále nerozmýšľať, zamestnať myseľ niečím dôležitejším a výsledok sa určite dostaví. Chce to len trpezlivosť, nič nenaháňať. Držím palce.