Ako pribrat?

Chcela by som pribrať pár kilogramov, ale nedari sa mi to. Mám 48 rokov a 57 kg. Už skoro 20 rokov mám tú istú váhu a zo zdravotných dôvodov by som potrebovala aspoň 8 kg pribrať, najem sa dostatočne, niekedy až moc a ráno vážim tak isto. Dá mi niekto dobrý recept?

Treba si dat vysetrit funkciu stitnej zlazy

Ahoj, určite treba mať tú štítnu žľazu skontrolovanú. Ak je v poriadku… Skúste vitamín B komplex, alebo Pangamin. Neprejedajte sa jednorázovo. Skôr by som skúsila často a v normálnych dávkach.

Ahojte, aj ja by so potebovala nieco na pribratie. Sitnu zlazu som mala vysetrenu a zistili mi, ze pracuje trochu rychlejsie ako ma, ale brala som na to lieky a je to uz v poriadku, aj pangamin som jedla, aj vitamin B12, ked ja malo co zjem aj to je asi problem.

Aj cvicenie pomaha, aby sa nabrala svalova hmota a telo nebolo ochabnute a jest najma viac tukov, ale zas nie prilis.

Skuste traviace enzymzy (napr. Pankreolan) s HCL + napr. pivovarske kvasnice (ako tu uz niekto spominal).

Dobrý deň, mám ten istý problém ako tu kolegyne vyššie. Mám výšku 156 cm a vážim 46 kg, chcela by som veľmi ale veľmi pribrať, ale nedarí sa mi to. Ja už neviem, čo mám robiť. Bola som na všetkých možných vyšetreniach, ale všetko mám v poriadku, aj štítnu žľazu. Už mám z toho aj psychické depky niekedy a to mi ešte zhoršuje môj stav. Prosím poraďte mi. chcem mať aspoň 53 kg. Potom budem kludná a spokojná nadovšetko. S pozdravom Timea, 25 r.

Timi, ak máš v poriadku všetky možné aj nemožné krvné testy, vrátane obličiek, štítnej žľazy, pečene, vyrovnané hladiny hormónov a v poriadku psychiku, železo, tak potom neviem prečo by si mala pribrať. Netuším Tvoj vek a či máš nejaké iné patol. príznaky. Ak si inak v poriadku, tak Ti želám veľa zdravia, ak nie lieč sa inými metódami. A ak chceš ešte stále pribrať, nauč sa to, čoho by sa chceli mnohí odnaučiť: Nie jesť, ale žrať, stále žrať a žrať. Ty budeš asi striedma aj duchovne, že? Pa

Môj priateľ má tiež problém pribrať, ale jeho to nejak nehnevá… zvykol si. Nikdy nebol pribratý, ale keď som videla jeho staré fotky keď chodil ešte posilovať, tak vyzeral mohutnejší. Skúste to aj vy… Namiesto jedenia posilujte. Možno ked naberiete svalovú hmotu, tak to bude vyzerať lepšie.

Najlepsie je spanok 8 a viac hodin, jest poriadnu stravu a trosku naviac ako je normalne, trosku sportu, zalezi podla organizmu cloveka, ja schudnem hned a priberam tazko a myslim, ze nie je dobre si pichat vitaminy a podobne veci pre zdravie, urcite nie, nieco dohanat nasilu nema vyznam.

Ja som uzival Pangamin a ked som k tomu este cvicil, tak to islo celkom dobre aj som pribral, ale ked som prestal cvicit a len uzivat Pangamin, tak som pribiral len do brucha. Tak ked nechcete mat pupok, ale peknu postavu zaoblenu bez kosti, tak aj cvicit treba. Si pozrite fitness stranky o kulturistike, je tam aj pre zeny. Takze ja odporucam cvicit (tym sa zvysi aj chut do jedla), jest, pripadne aj ten vyzivovy doplnok daky a hlavne aj zmenit zivotny styl co sa tyka stresu a tak. Lebo aj to je dolezite.

Ahojte. Mam 22 rokov, vazim 49 kg a meriam 167 cm. Vyskusala som B12, injekcie, pangamin, vysokohormonalnu antikoncepciu a nic nezabera, uz som zufala! Este vyskusam Peritol a uvidim, ale zase je pravda, ze nemam po kom byt tucna, tak uvidim.

Ahojte, ja vam poradim takuto ucinnu radu. Aj ja som niekedy potreboval pribrat a neslo to, no skusal som to a nasiel som recept na priberanie svalov a nie bruska. Kazde rano si treba rozbit vajicka a rozdelit bielka od zltok. Bbielka zmiesate bud s dzusom alebo nejakym sladidlom, popripade same vajicko. ale to nie je prijemny pocit. Budete mat dostatok bielkovin na to, aby ste priberali z tyzdna na tyzden, ale to nestaci. Treba aj pravidelne jest a to ranajky, desiata, obed, predvecera a vecera. Nemusite po vela, ale aspon polovicu beznej davky. Najlepsie: kuracie maso, morcacie prsia a ryza. Vazne to funguje. Teraz si udrzujem vahu na 75 kg a venujem sa fitku a cinkam. Treba byt trpezlivy a dockate sa vysledkov, len to neprehnajte, aby ste nepotrebovali schudnut, ahojte.

Ahojte, mam 24 rokov a mam problem pribrat. Mam 52 kg a vysku 172, som velmi kostnata a slaba. Chcela by som pribrat, ale neviem ako. Nechcem uzivat ziadne doplnky, pretoze som skoro vsetko vyskusala a nic nezabralo. Velmi vela jem aj v noci a vsetko, co mi pride pod ruku, niekedy nechapem kam to domna ide. Najhorsie je, ze nic nevladzem robit a som slaba aj v praci, nemam ziadnu svalovu hmotu. Ak niekto vie ako nato, tak budem rada, diky.

Mojej dcere pomohlo pit kozie mlieko. Nikdy nemohla pribrat, odkedy ho pije, je to uz rok, s vahou nema ziadny problem. Kozie mlieko je aj velmi zdrave a hlavne sa z neho pribera.

Ja mam 177 cm a vazim 49 kg, tak mi nehovorte, že vy ste chudí, čo som potom ja?

Chalani, nestaci cvicit, treba papkat aj vyzivove gainery. Napriklad Mega mass 4000, ja som zacala papkat Mega mass 4000, su to bielkoviny a sacharidy a papkam to len treti den, takze neviem este vysledok, ale poradili mi to kamarati, ze aj baby z toho pribrali aj chalani za dva tyzdne 4 kila a za mesiac 8 kilo. Takze papkam a uvidim … aj na nete som citala rozne recenzie, takze uvidime, akurat papkam ranajky teraz a potom si idem dat moj napoj pribratia a pijem 150 gramov toho denne na dvakrat, cize 75 g a 75 g.

S timto problemem se v posledni dobe setkava vic lidi. Muze to byt tim, ze jidlo, ktere konzumujete nakupujete v prodejnach. Jidlo z prodejen je zbavovane energie, aby lide jedli (utraceli vic penez za jidlo) a lepe podporovali upadlou ekonomiku v dane vladou skorumpovane zemi. Pribrat na vaze muzete. Skuste delat to, co delaji tlusti lide v USA. (Jedna s velkych relkam rika: “Jezte Hamburger a budete tlusti”. K tomuhle polopravdivemu vyroku vsak jeste neco chybi a to je. Pocet a rezim dne. Pocet proto, ze musite snist alespon 50 hamburgeru za den. A co se tyce rezimu dne, musite hned po kazdem jidle lehnout do postele a spat, anebo alespon hledet na televizi. (Tak jak to delaji bohati a tlusti lidi v USA). Nedelejte jakoukoli praci, a hlavne (pokud Vam to podminky dovoluji) nechte si varit hovezi maso, ryzu, a dort sladkosti kazdy den. Tenhle zakon vam pomuze “pribrat”. Preju dobre zdravi a kila navic. Cestovatel.

Jako druhy zpusob je mozne zvolit i alternativu - vystehovat se do nektere zapadni a celorocne teple zeme, (hubenim lidem teple podnebi moc prospiva k rastu). Na rozdil od postkomunistickych zemi, kde je dosud bydleni znacne levnejsi, ale jidlo velmi drahe, … v zapadnim svete je to obracene. Bydleni je velmi drahe, ale jidlo levne, … (hlavne v teplych oblastech na jihu, kde je cely rok urodne obdobi). Velmi dobre to opisuje vyrok americkeho prezidenta USA, ktery rekl: “Je nejvyssi cas, aby lide z Floridy uz zacali konecne i pracovat”. (Ne jenom jist a spat, relaxovat, …) Takze pribrat vam pomuze i znema krajiny.

Ja mam 160 cm a 37 kg :slight_smile: