Ako sa zbaviť vší vo vlasoch

To treba stale nie len teraz :slight_smile:

ale v tychto casoch je to pravdepodobnejsie

Áno, je to pravdepodobnejšie, ale kontrolovať treba celý rok

//presne tak a ked uz sa najdu tak treba zakrocit//

treba si kupit na to tie olejceky a tak sa vsi zbavit. ked som bola mala, tak to moji rodicia riesili tak, ze ostrihali do hola. no teraz sa to tak uz nastastie nerobi!

Olejceky mas ake na mysli?

Ked tie ceny su fakticky kadejake, nizsie, vyssie, ja som sama z tych cenovych rozdielov bola prekvapena

Aj mna by zaujimalo, ake olejceky su na vsi najlepsie. Kedysi sa to riesilo tak, ze sa vlasy vystrihali do hola a cakalo sa pokial narastu. To bola doba :smiley:

to také niečo v dnešnej dobe nehrozí aspoň v to dúfam, čajovníkový olej je super :slight_smile:

pockaj pride zachvilku zima a budu sa nosit ciapky, tak vsi budu pomaly na kazdej skole

My sme už tiež mali, šampón proti všiam a vlasy na krátko. Od syna to dostala aj dcérka, ale keďže sú malý vlásky dorástli rýchlo :slight_smile:

Ahoj,

minulý rok mal s hnidami problém brat. U neho to bolo jednoduchšie, nakoľko má kratšie vlasy, ale i tak trebalo hlavu riadne pozrieť aj na niekoľko krát a tie potvory pozabíjať. Keď sme boli mladšie, vyberala nám to mamka a následne sme používali taký sprej, no už ho nevyrábajú. Pamätám si, že bol veľmi účinný. Minulý rok sme však museli už improvizovať a použili sme Pedicul Hermal a koniec koncov sme s ním boli spokojní: (https://www.drmax.sk/katalog/product/20145-Pedicul-Hermal/). Čiže kľudne toto použi, navyše ja nakupujem online cez Dr.Maxa, vyjde to lacnejšie a hlavne môžem využiť cashback: (https://www.kodino.com/sk/obchod/dr-max/). Hlavne ho nezabudni aplikovať 3-4 dní po sebe, pre istotu, nech sa toho nadobro zbavíš.

U chlapcov vo vseobecnosti je to jednoduchsie, kedze maju kratke vlasy, to je dost velka vyhoda :wink:

teraz uz su take veci a pripravky k dispozicii, ze uz netreba zakazdym vlasy ostrihat

my sme nanasali nyda pripravok takym hrebienkom a vsi aj hnidy boli skoro hned udusene a nemuseli sme opakovane nanasat - perfektne nam to pomohlo

čajovníkový olej je lacné a efektívne riešenie… žiadne špeciálne šampóny netreba…

nyda pripravok z lekarne je hrozne fajn :slight_smile: staci ho raz naniest a vsi aj hnidy sa udusia

najlepsie je ich proste nedostat a hotovo

Akoze mas pocit, ze toto si clovek vybera??

toto sa vybrat neda, deti zo skoly kadeco vedia priniest