Ako sa zbaviť vší vo vlasoch

Dcére som objavila vo vlasoch vši, v lekárni mi poradili viac prípravkov a doporučili mi Hedrin, vraj majú s ním dobré skúsenosti, nemastí vlasy a je pre človeka neškodný. Má s ním niekto skúsenosti?

Učiteľka v škôlke má tiež upozornila na to, že moja dcéra má vši. Zaujímavé na tom bolo, že iba ona jedna. Vraj jej vybrala asi zo štyri male čierne guľôčky. V lekárni mi doporučili sprey Diffusil H. Hlavičku sme postriekali a na druhý deň umyli vlásky. Mala úplne čisté, žiadne hnidy, nič.

Dobrý deň. Mám školopovinnú dcéru s dlhými vlasmi,asi aj dobrej kvality,lebo vši ju milujú.Ledva som sa ich zbavila,išla do školy a mala ich opäť.Skúšali sme všeličo,ale najviac sa mi osvedčil Pedicul Hermal.Mala síce mastné vlásky,ale po dvoch umytiach to bolo fajn.

u syna sme asi pred mesiacom objavili vo vlasoch vši. Použili sme hedrin ( nechali pôsobiť asi 2 hod a potom sme vlasy umyli šamponom.) Vlasy nezostali mastné a to sme zopakovali po 7 dňoch znova - hoci sme vo vlasoch vši nepozorovali, ale v návode na použitie to bolo doporučené. zatiaľ sme opakovane vši nezbadali, pravidelne kontrolujeme vlasy každý deň. Hedrin máme pripravený - v lekárni nám povedali že bude i v spreji.

Hedrin olej zabera. Ostalo po nom sem tam hnidka, a pocas tych siedmych dni sa to da v pohode zvladnut, za den dve zive. Po Šampone proti vsiam po Full Markse trapas - halada hnid aj zivych vsi - absolutne vyhodene peniaze. Pa

moja dcera ma tiez vsi a pouzila som tento pripravok no nepomohlo to

našla som dcére vo vlasoch vši a v lekárni mi poradili DIFFUSIL H

Ahoj.no tak ja som mala vsi na posledy pred cca.2 rokmi a to som sa ich nevedela zbavit pol roka!pouzila som takmer vsetky pripravky na slovenskom a ceskom trhu a nic nezaberalo!na pokon som pouzila hnedu farbu na vlasy a sperj vsi ven!smrdel takmer ako petrolej,az dusil!ale asi pomohol lebo som uz ine nezbadala a ani ma hlava nesvrbela,hnidy som vycesala a ine sa uz nejavili!teraz ich mam zase asi 3 den!som zufala,jednu vsu som zoskrabla a bola ako slon nikdy som to este nevidela!pouzila som aj HEDRIN sprej a je mastny!to neva ale keby pomohol,co sa nestalo!!!

Uz mesiac davame dcere sampon Parasidose proti vsiam ale nepomaha.Skusime este Hedrin.Ak nezaberie budeme musiet vlasi ostrihat a to bi sme neradi.

Uz mesiac davame dcere sampon Parasidose proti vsiam ale nepomaha.Skusime este Hedrin.Ak nezaberie budeme musiet vlasi ostrihat a to bi sme neradi.

skuste difusil vystriekat a hned to povycesavat skapate z vlasou dnes sme s kolegynou v praci o tom rozpravali a ta ma s nim dobre skusenosti je najlepsi sice smrdi ale mate hned pokoj

prosim vas mam problem ,asi mam vsi ,uzlia sa mi vlasy na koncoch vobec mi nejdu rozcesat aj pocas dna sa mi sami od seba uzlia nechapem tomu hlava ma ani nesvrbi ale ked som sa ocesala v tych uloch som nasla nieco tmave …mam dlhe vlasy asi po ramena…l.bojim sa,ze su to vsi prosim poradte mi…dakujem ,

Dobrý deň, mám 4r. dcéru, ktorá dostala vši. V škôlke som ževraj bola jediná, čo to oznámila a fakt som sa cítila dosť trapne. Nedávno sme maľovali byt a prerábali, takže ja viem na 100%, že to určite z domu nemá. Málokto o tom hovorí, ale je to zle, lebo keď ju po týždni, alebo dvoch dám naspäť, tak to môže dostať zase. V lekárni nám dali Capissan forte, umývam jej s tým 4 dni, no má ich menej. Len to neviem rozoznať, kedy ich už nebude mať - vôbec.

mam vsi a neviem ako to mam povedat mame… mam dost dlhe vlasy…ako si mam odstranit vsi aj bez mamy a aby mi ostali take iste dlhe vlasy ako mam?? prosim pomoste mi…

kup si vdrogérii alebo v lekarni šampon umy vlasy hned a po tyždni zopakuj lebo vajcia prvy krat prežiju a vyliahnu sa mlade vši ktore musis nasledne zlikvidovat.nechapem prečo to nepovieš mame-moje dcery to priniesli zo školy!!!a hanba to nie je len konaj hned zajtra aby sa vam nerozliezli po vsetkych členoch rodiny!!!

povedz to mame,lebo to chytite doma vsetci a bude to este horsie,ty za to nemôzes,môze sa to stat kazdemu…aj moja dcera doniesla zo skoly vsi a ma dlhe vlasy…skusali sme vsetko mozne,v lekarni vam poradia…ale nakoniec nam pomohol olejcek z cajovnika,tiez sa da kupit v lekarni.natreli sme nim cele vlasy a zabalili hlavu do sacku a uteraka,nechali celu noc pôsobit.treba to opakovat 2krat do tyzdna a vycesavat,vycesavat…bez maminej pomoci sa toho tazko zbavis…drzim ti palce

pomozem vam!

mozem prosim vas pouzit aj diffusil forte pre psy a macky na cloveka lebo zatial nemam nic po ruke

barbora, uz nemas tie vsi? kde si k tomu prisla?, dufam, ze uz si OK!

mam vsi a neviem ako si ich mam vycesa.Ked som isla na karneval tupirovala om si vlasy a teraz sa mi to neda rozcesat a nanajvis som dostala od mojej kamaratky zo skoly vsi pomozte mi.