Ako sa zbavujete bolesti bez liekov

Dobrý deň
Chcem sa Vás opýtať, máte nejaké rady ako sa zbavujete bolestí (u mňa hlavne chrbtica, kĺby a hlava) už nechcem do seba hádzať tabletky, podľa mňa to nemá význam a už ani neúčinkujú.
Počula som, že niekto skúšaakupunktúru, rôzne činske pilulky a dokonca minule som čítala aj o meditácii. Ja už fakt neviem čo skúsiť, ale chcem niečo čo zaberie, pokusného králika zo seba robit nemienim.
Ďakujem

Dobry den pani Klarika napište na ado@atlas.sk pomôžem Vam

Dobrý deň. Ja som počul už o roznych prístrojoch, sú aj nejaké, ktoré fungujú na princípe elekrtickej stimulácie, používajú ich aj fyzioterapeuti, ale viem, že sú aj nejaké na domáce použitie, skúste niečo vygoogliť, toto by malo pomocť.

Ahoj, som dosť alternatívny človek, čo sa týka zdravia, u lekára som nebola už stršne dávno a verím skôr akupunktúre, čínslej medicíne jóge a prístrojovému liečeniu. Používam toto, som šťastná, nemusím vystávať dlhé rady u doktora a ide to. Mám aj doma veľa rôznych klíh a najnovšie som si objednala z okamzitauleva. cz pristroj, do zbierky a ten je teda nieco, na bolesť je to kráľ.

Ďakujem jan, ja sa ozvem. Som zvedavá čo pre mňa máte.
Zatial som sa prístrojovou metódou nejako nezaoberala, ani som sa po ničom takom nepozerala. Ale mrknem sa na to okamzitauleva. cz možno ma to zaujmne. Ja som stále vyhľadávala skôr lekárou, ale to snáď už ani nemá cenu.

Klárika, pri bolestiach pomáha medená šatka, ktorou sa obviaže boľavé miesto. Meď lieči, je proti bolesti, uvoľňuje kŕče svalov okolo stavcov a je to tepelná terápia. Viac info na e-maily.

Bolave miesto uvolnuje aj pokojne dychanie, pripadne masirovanie a nahrievanie bolaveho miesta. Pomaha tiež joga. Tiez uprava stravy.