Ako schudnúť?

Kto mi poradí pri 30 kg nadváhy, ako to dať dole?

Milá Anna, v prvom rade si musíš uvedomit čo chceš. nie je to jednoduché rozhodnutie ale ak už musíš kvôli zdraviu, tak ti odporúčam začat velmi pomaličky a to s vynechávaním určitých potravín. na začiatok stačí vynechat normálnu večeru a namiesto toho si dat len večšiu porciu šalátu. ak by bolo málo na tvoju váhu, tak pridat kúsok mäsa na zasítenie sa. nič viac už nejest. Je potrebné uplne vynechat aj sladkosti a jedlá z prídavkom cukru. po 1 týžden je najťažší ale dá sa to. potom sa budeš cítit skvelo a pojde to samo. prajem dobrý začiatok a trpezlivost ktorá prinesie RUZE ako mne.

Ano, ja som takto tiež shudla! potom som začala jest viac zeleniny a ovocia a po pol roku mám krásnych 18 kíl dole! držím si to. je to jednoduché len sa prinútit.

Cicky, nežerte a určite to pojde dole ale v dobrom to myslím. JANKA.

Kupte si mumio ciste v lekarni a precisti vas to tak, ze bude spokojne a zahoja saq vam aj mensie vyklbenia. Mam skusenosti.

čo to je za výrobok? popíšte to bližšie!

Popisem len tie zaklady.
Mumio ciste je vyzivovy doplnok stravy, predava sa v biosopoch ale dostat ho ajh v lekarni. Vraj pochadza z kaukazskych hor, kde ho pouzivali aj zvierata na precistenie tela. Vyskusali ho vtedy davno indicki liecitelia a v dnesnej dobe ho predavaju ako liek na

- zlomeniny, fraktury a pomliazdenia
- na posilnenie imunity
- na redukciu vahy, obezita, diabetes
- prechladnutia ( hlavne v detstve pomaha)
- psychicke problemy atd. ma siroke spektrum využitia
najmensie balenie je v lekarni, 10 ks velkosti hrasku cena 1, 30

vecsie balenie 15 eur najvecsie 125eur podavaju osteorotickym pacientom.

Ako vám to pomohlo a ako rýchlo sa dá schudnút. peniaze nie su žiadny problém len nech nekupujem další reklamný BLUD!

Mária, dakujem a prvé výsledky sa už dostavujú, velmi sa teším a pevne dúfam ze zotrvám velmi dlho. ale dá sa to. mám dole za prvý týžden 2 kg.

Vynikajuco. Vybrala som ten stredny druh za 15 eur. Prvy tyzden som zjedla prvy dvojrad piluliek, druhy tyzden druhy dvojrad a treti treti dvojrad. Stolica sa mi upravila, zacala som chodit rovnejsie, teda upravila sa mi chodza, mam jednu stranu tela slabsiu, takisto vaha sa ustalila.

Kup si v lekarni caj sypany Juvamed Lapacho. cena 1, 56 eur

Najjednoduchsie riesenie nadvahy a obezity je zmena pripravy jedal, teda varenie na vode bez margarinov, lepsie bude zakupit si knizku vegetariansku respop. vitariansku a naucit sa jednoduche recepty. Vynechanie sladkosti. Moj osobnny recept je: zmiesat v miske stavu z polovice citrona, lyzicku dve medu a sezamovy olej - lyzicu. Taktiez pomaha pitie acidofilneho mlieka. Kazdy vecer. Aj skorica znizuje cholesterol. Cesnak, zazvor, celer…

Princípom snáď každej diéty je to, že je potrebné prijímať menej kalórií, než ich ste schopný vydať. Pre Vás to teda znamená jesť menej kalorické jedlá alebo sa začať viac hýbať a tým spaľovať viac kalórií. Ideálne je spojenie oboch metód, teda obmedzenie príjmu kalórií a zvýšenie ich výdaja.

info: http://www.zivotosprava.eu/strava/ako-zacat-chudnut/
rozne diéty a strava: http://www.zivotosprava.eu/strava/

Ako ďalej dole? Najlepšie je mať čo najviac pohybu