Aktuálne jarné číslo časopisu Bedeker zdravia

Agentúra RE-PUBLIC už tretí rok vydáva jedinečný edukačný projekt Bedeker zdravia. Pri jeho príprave spolupracujú významní odborní partneri: Úrad verejného zdravotníctva SR, Slovenská zdravotnícka univerzita a Kancelária Svetovej zdravotníckej organizácie na Slovensku



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/2597-aktualne-jarne-cislo-casopisu-bedeker-zdravia

dobry den, mila redakcia!
som redaktorka casopisu ZURNAL z rubriky Pauza/zdravie.
Mozete mi napisat ako sa da objednat Bedeker zdravia, o ktorom na webstranke pisete a aka je jeho cena.
Vopred dakujem za odpoved.
Veronika Hornakova

Dobry den p. Hornakova, neodpoviem na Vasu otazku, lebo neviem, no mam jednu na Vas - aka je webova stranka casopisu Zurnal? Je to ten studentsky casopis alebo nieco ine?

Je to super časopis, predplatné je 150 sk na rok. Oplatí sa to, sú tam super informácie.

Dovolim si reagovat na clanok MVDr. V. Laciaka, “Borelioza”, ktory vysiel v Bedekeri zdravia c. 4, str. 68.
V clanku je vela zavadzajucich udajov a nepresnosti,ktore ma ako diagnostika Lymeskej boreliozy [LB] dost rozhorcili. Jednak proti LB do dnesnej doby neexistuje vhodna vakcinu a uz vobec nie pre deti, a taktiez udaje o srdcovej borelii a pod. poukazuju na nezainteresovanost a povrchnost autora clanku. Takto koncipovany clanok moze velmi ublizit, nakolko sa dostava do ruk sirokej verejnosti, ktora nema moznost overovat si takto publikovane udaje…