Aky krem na očne vrasky

opunciovy olej je na vrasky najlepši

Milkaaa mas s tym vlastnu skusenost? Mne sa osvedcila kozmetika, ktora je priamo na vrasky a taku starostlivost urcena, ze pre plet, ktora je namahana. Annemarie Borlind pouzivam aj ja a teda na vrasky mi vyrazne tato znacka pomohla, samozrejme je dobre radu si vybrat podla svojej pleti, jej narokov a podobne, ale to prirodne zlozenie je pecka a v zlozeni kombinacia viacerych zloziek tiez dokaze svoje :wink:

o nich som počula len je to taká drahšia kozmetika trošku. ja som ešte neskúšala nič od nich ale doteraz som používala len takú kozmetiku z drogérie za pár eur.

Možno pre niekoho je drahšia, ale podľa mňa to nie je veľa za tú kvalitu. Je to prírodná kozmetika, ktorá má mnohé certifikáty, čo hovorí za všetko.
Za pár eur? Tak to potom asi ani zďaleka nebola prírodná kozmetika, že? Lebo keď si vezmeš, že v zložení musia byť len prírodné zložky, s overených zdrojov a tiež musia byť správne spracované, tak to proste niečo stojí. A nejaký napríklad make up za 6 euro to spĺňať nemôže :wink:

//prirodzene a najma pri prirodnej kozmetike je dobre pozerat aj na to ci je kozmetika testovana na zvieratach, lebo ak je prirodna tak by nemala byt!//

no to nie, to bola iba taká obyčajná, neviem mne to prišlo vždy také nedôležité, proste som len chcela mat niečo čím sa odmaľujem, trochu prebehnem pleť a zbavím nečistôt nakrémujem a hotovo. až teraz som ale začala prichádzať na to, že to absolútne nestačí :confused: