Alergie z peľu - bez liekov

Zdravím všetkých alergikov, začína sa pomaly sezóna a rád by som sa spýtal, či niekto má dobré skúsenosti s nejakými alternatívnymi spôsobmi prekonania jari, nie na liekoch. Ja mám iba mierne príznaky, sem tam si poplačem, niekedy mi spuchnú oči tak, že nevidím, koža ma svrbí ale k doktorovi som ešte nešiel, rozmýšľam, ako to prežijem tento rok, dosť ma to unavuje vyhýbať sa stromom ale lieky užívať nechcem. Poraďte, ďakujem.

Ďakujem všetkým za rady, ale predstavoval som si niečo viacej bez liekov, bez chémie a tak trochu na prírodnej báze, alebo keď Aloe, tak konkrétne v akom množstve, gel alebo masť alebo čo?

No, ja by som sa cisto na alternativnu liecbu nespoliehala. Ale ako doplnok k alopatii moze niekedy pomoct. Hlavne pokial je to konzultovane aj s doktorom. Ale zial je este stale malo takych, ktori by pripustali aj inu liecbu ako tu svoju. Hlavne je dolezite nic nezanedbat, lebo sa to moze casom rozvinut az do astmy. Preto je dolezite pouzivat sublingualnu vakcinu cely rok a casom sa moze clovek vyliecit. Aloe Vera, extrakt zo zralocej pecene, zeleny jacmen atd. existuje mnozstvo vyrobkov na pomoc proti alergii.

MNE POMAHAJU FACE DUNKS a UZASNE
pricinu to nevyries, ale symptomy okamzite utlmi

https://temazdravie.sk/rady-a-tipy/ako-si-pomoct-pri-pelovej-alergii-rychla-pomoc-na-doma/

Len to nie je riesenie tlmit symptomy :confused: