ALLI - liek na chudnutie

(Klara) #1

Kúpila som si tento liek na chudnutie, zatiaľ ho beriem ešte len tretí deň. Máte niekto skúsennosti, a aký bol výsledok?

(pacient) #2

Klara, mam 45, vyskusala som viac druhov liekov na chudnutie, never tomu, je to len novy reklamny tah, aby vyrobca sa nabalil, vies co ucinkuje na znizenie vahy? Jest kazde 4 hodiny po troska s kazdeho druhu, viac pohybu a tekutin, obmedzit sladkosti a sladene mineralky a ver, ze toto zaberie, moja kolegyna 33 a matka 3 deti takto schudla za rok 15 kil, ja viem, ze to chce len trpezlivost, vydrz a pevnu volu, aj ked mne sa to tiez velmi nedari, nakolko je tu 50% genetika - s tou nenarobis nic a potom mam este hypofunkciu stitnej zlazy, takze mam len polovicu uz a s tym bohuzel uz vobec nic neurobim, takze ostava mi dozivotne sa len obmedzovat a cvicit ak chcem vyzerat nadalej aspon tak ako teraz.

(Martina) #3

Ahoj Klara, ja som alli užívala a nemôžem sa sťažovať. Schudla som 10 kg a bola som veľmi spokojná. Nezabúdaj určite na správne stravovanie a dostatočný pohyb.

(Ivana) #4

Pozor, sú to všetko podvody, zdravo sa stravovať a chudnúť športom môžeš aj bez liekov.

(Magdaléna) #5

Netreba jest ako prasa ja som ich uzivala a za 3 mesiace som schudla 16 kyl bez namahi a dala som si klusne hoci kedi aj vyprazane jedla