ALLI - liek na chudnutie

Kúpila som si tento liek na chudnutie, zatiaľ ho beriem ešte len tretí deň. Máte niekto skúsennosti, a aký bol výsledok?

Klara, mam 45, vyskusala som viac druhov liekov na chudnutie, never tomu, je to len novy reklamny tah, aby vyrobca sa nabalil, vies co ucinkuje na znizenie vahy? Jest kazde 4 hodiny po troska s kazdeho druhu, viac pohybu a tekutin, obmedzit sladkosti a sladene mineralky a ver, ze toto zaberie, moja kolegyna 33 a matka 3 deti takto schudla za rok 15 kil, ja viem, ze to chce len trpezlivost, vydrz a pevnu volu, aj ked mne sa to tiez velmi nedari, nakolko je tu 50% genetika - s tou nenarobis nic a potom mam este hypofunkciu stitnej zlazy, takze mam len polovicu uz a s tym bohuzel uz vobec nic neurobim, takze ostava mi dozivotne sa len obmedzovat a cvicit ak chcem vyzerat nadalej aspon tak ako teraz.

Ahoj Klara, ja som alli užívala a nemôžem sa sťažovať. Schudla som 10 kg a bola som veľmi spokojná. Nezabúdaj určite na správne stravovanie a dostatočný pohyb.

Pozor, sú to všetko podvody, zdravo sa stravovať a chudnúť športom môžeš aj bez liekov.

Netreba jest ako prasa ja som ich uzivala a za 3 mesiace som schudla 16 kyl bez namahi a dala som si klusne hoci kedi aj vyprazane jedla