Antifajčiarska kampaň - poradne a ako prestať fajčiť

Ahoj, reagujem na tvoju otázku - Čo by mi asi tak v tej poradni povedali? Určite ti nikto nebude hovoriť ako fajčenie škodí, koľko peňazí investuješ do fajčenia a podobne - v týchto poradniach fungujú na celkom inom princípe - a to na princípe biorezonancie, t.j. harmonizácii tela a eliminácii škodlivín - toxínov spôsobených fajčením (odstraňovanie nikotínového hladu), kde ťa dokážu zbaviť fyzickej závislosti - spomínaný nikotínový hlad, ale to čo máš vo svojej hlavičke - to je len na tebe ako sa k tomu postavíľ. Ľudia v poradni sú tam aj od toho, aby ti prípadne poradili, ako sa vysporiadať s psychykou. Ja sama som takúto procedúru absolvovala a s výsledkom som nadmieru spokojná, nakoľko už pekných zopár mesiacov nefajčím - a to som si tiež nezvolila najvhodnejšie obdobie skoncovať s týmto zlozvykom. Prestať sa určite dá, chce to len ozajstné presvedčenie, že to dokážete a hlavne že chcete. Celé sedenie trvá cca 45 min. a stojí cca. 30 eur - ako kde. Ak by mal niekto seriózny záujem.

Pekne :slight_smile:

Ľudka, uvedom sa, keby niekto naozaj chcel prestať, tak prestane aj bez terapie, alebo si naivná ty, alebo považuješ za naivných všetkých okolo seba, lebo tieto biorezonancie a podobné “poradne” sú ani nie podvod ako využívanie hlúposti ľudí a v dobrom prípade ich naivity - tzv. placebo efekt.

Ja som prestal fajčiť, lebo som si prečítal strašenie na tejto stránke http://www.zzz.sk/?page=spolocne-proti-fajceniu a niekde tam bol asi dva roky dozadu článok o rakovine pľúc a potom ešte o nejakej inej pľúcnej chronickej chorobe, prečítal som si a viac mi nebolo treba. Inak predstavte si, že tam hore si nejaký majiteľ tých tabakových spoločností musí dobre mydliť ruky, keď len v Európe milióny ľudí každé ráno nabehnú do stánku a kúpia si jeho cigarety. To musí byť ryža a vy im na to každý deň prispevate. Takmer všetko je jedna firma Philip Morris už dnes, tí majitelia sa musia dobre mať a neverím, že oni fajčia - boli by sprostí, keď majú toľko peňazí.