AUGMENTÁCIA - zväčšenie prsníkov silikónovými implantátmi

Ahoj, pokiaľ si spokojná s výsledkom operácie, zaujímal oby ma kde ti toi robili. Tiež chcem ísť na OP.

AHOJTE KOCKY,ja som len dnes našla toto forum a chcem vám povedať : ja som si dávala robiť prsia ped 8 rokmi a keby som mohla ROZHODNUTIE BERIEM SPAŤ zhruba mesiac po operácii mi vznikla hrozná asymetria prsníkov čiže znovu mi robili rekonštrukčnú operáciu …a minuloročnú zimu pri lyžovaní som mala nepríjemný pád a mala som defláciu implantátu teda unikanie naplne potomto som si definitivne implantaty dala odstranit a ostali mi po nich ovisnuté natiahnuté dvojky rada by som všetky dievčatá ženy UPOZORNILA NA TÚTO HROZNU SKUSENOST PRETOZE VZDY JE TO RIZIKO ABSOLUTNE MI TO CHVILKOVE POTESENIE S PEKNYCH VELKYCH PRS NESTALO ZA TIE BOLESTI A TRAPENIA KTORE SOM SI PREŽILA PRETO SI PROSÍM VÁS VŠETKY DOBRE ROZMYSLITE ČI VÁM TO STOJI ZA TO PODSTÚPIŤ TENTO ZÁKROK VACSINOU SA ROZHODNETE ist na operáciu pod vplyvom vidiny tych krasnych vecsich prsnikov ale nezabudnite na to že možte skončiť s ešte horšími prsníkmi ako máte teraz fakt si dobre rozmyslite či sa radšej neoplatí tešiť z menších prípadne povisnutejších zdravých prsnikov ako si prežiť taketo peklo zbytočne vyhodiť veľa penazi a śkončiť s ešte vacsimi depresiami ako mate teraz samozrejme možno budete mať štasie ale to vam žiadny lekar ani tu ani v zahraničí stopercentne nezaručí …

ahojte vsetky dievcata pred a po.pred 8 mesiacmi som podstupila augmentaciu a som spokojna.osud chcel aby som vsak spoznala dievca ktore vdaka operacii trpi este dnes.silikon v jednom s prsnikou mala vymeneny pocas 8 mesiacou 2x a na dalsiu neprijemnu operaciu sa pripravuje prave v tieto dni.silikon sa jej posunul,ma zapal a bolesti.ked citam o rizikach augmentacie,musim vam napisat aby ste vedeli,ze nie vzdy sa operacia skonci nadsenim a spokojnostou.dakujem

Preboha to koho ma za lekara???Ja som si svoje tiez odtrpela, celkovo ma operovali 3krat a raz z toho uplne zbytocne.Problem bol len s jednym prsnikom a to len preto, ze moj povodny lekar odmietol priznat, ze mi neopatrnymi zasahmi prepichol implantat na 3 miestach a unikal obsah implantatu a este navyse pri druhej(zbytocnej op)vobec nezbadal, ze mi silikon unika do tela.Tiez som mala zapal,posunuty implantat a prsnik tvrdy ako futbalka.Vyriesila to az 3 operacia u inej lekarky, ktora nemala problem povedat, co je vo veci a vymenila mi poskodeny za novy a moje tazkosti zmizli.Preto pokial viete, ze nieco nie je v poriadku a vas lekar ma vas vyslovene na haku, radsej sa chodte spytat aj k druhemu odbornikovi.Pokial sa su implantaty neposkodene a zakrok vykonany odborne komplikacie nastanu malokedy…len moj nazor

Zalezi na tom, aku mas toleranciu bolesti. 5 den po zakroku soferovat urcite nemozes, ja som mala prve 2 tyzdne problem vobec nadvihnut ramena. Pokial nemas fyzicky narocnu robotu, tak po tyzdni mozes nastupit.U kazdej je to rozlicne,a zalezi aj od lekara, co ti povoli a co nie :wink:

ahojte.mohli by ste mi poradit nejakeho dobreho chirurga.velmi sa bojim operacie.to naozaj sa moze stat ze mi ich budu musiet vybrat

môžem sa spýtať na akú kliniku ideš ???

ahoj mohla by si poradit ku komu ist, mohla by si dat nejaké referencie na chirurgov?dakujem

Dobry den, ja som sa na 5 den nemohla ani pohnut, potrebovala som pomoc aby ma zodvihli za ruku aby som si mohla sadnut. Soferovanie by som asi nezvladla. Schopna normalneho pohybu som bola cca po 2 tyzdnoch aj to s problemami stale som citila bolest. Snad som vam pomohla. Keby ste mali este neake kontakty kludne ma kontaktujte na emailovej adrese: alllka@post.sk

Pekny den

Ahojte baby, ja si chcem dat spravit silikonove prsia ale chcem sa opytat niekoho kto to ma uz sa sebou ake to bolo, co bolesti a ci ste spokojne s vysledkom. A poradit dobreho chirurga alebo centrum. Dakujem a dufam ze mi poradite.

Ahojte baby.
Ja tiez uvazujem nad operaciou. Rada by som sla do Novamedu v Bystrici, ale jediny kto tam reaguje na moje emaily je Dr.Pikula ku ktoremu po citani vsetkych jeho “odporucani” nemam ani najmensiu volu ist. Mal s nim niekto aj dobru skusenost? Rada by som ku Dr. Cervenovi kedze si vsetci pochvaluju…

ahoj,ja už mam dohodnutý termín na marec u MUDR.Červeňa,mala som možnosť vidieť “live” na kamátke jeho dielo a fakt dosť dobré…navyše vľa divčat má pria v BA od neho zatiaľ som počula iba chvály…

Ahojte, našla by sa dievčina, ktorá už podstúpila operáciu a rada by sa podelila o svoje skúsenosti? Tiež som v štádiu rozhodovania, ale neviem čo všetko to obnáša. Po dojčení sa môj tvar a veľkosť výrazne zmenili, hanbím sa sama pred sebou, mám pocit, akoby sa zo mňa vytratila ženskosť. Skúšala som brať aj prírodné tabletky, ale bez žiadnej zmeny. Poraďte mi prosím, vopred ďakujem!!!

moja adresa je: kuriatkotwo@azet.sk

ahojte kocky, tiez uvazujem o zväčšení prsnikv, viete mi niektorá poradiť nejakú dobrú a spolahlivú kliniku prip. chirurga? budem vám moc vďačná za akýkovek názor, bo mám z toho celkom strach… pls napíšte mi na moj mail… ďakujem :slight_smile:

ahoj,ako dlho sa caka na konzultaciu u Cervena? A ake ma prosim ta ceny? Napis mi prosim nieco blizsie na mail.Dakujem.

Ahojte kocky.Chcem sa opytat,ci tento zakrok hradi aj poistovna a ak ano,do akej vysky najma ak je to vrodena chyba a netyka sa oboch prsnikov,len jednej strany…Ozaj to,potrebujem no som si vedoma aj rizik co su s tym spojene ale inak by som sa na to nedala,keby som nemusela a nechcela…Dakujem

Ahojte, mňa oprerácia čaká už zajtra.Teším sa na prsia, ale som aj strašne vystresovaná, či všetko dobre dopadne.Ešte ma dnes začalo bolieť aj hrdlo.To su už asi tie nervy.Na konzultácii hrdinka a teraz by som z toho mimo.Dúfam, že všetko dobre dopadne.Držte mi palce

Ahoj Cathy !

Napis prosim ta ako to dopadlo stebou,ako sa citis a kde ti spravili operaciu ? Diky!Blanka

si si to vobec nevymyslela ne?