AUGMENTÁCIA - zväčšenie prsníkov silikónovými implantátmi

Umelé zväčšovanie prsníkov silikónovými implantátmi pomaly prestáva byť spoločenským tabu. Dôvod je dosť jednoduchý a psychologicky potvrdený. Ženy sú s týmto prírastkom hmotnosti veľmi spokojné. Samozrejme i kvalita silikónových implantátov, výber veľkostí, tvarov a konzistencie je bohatý.



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/13985-augmentacia-zvacsenie-prsnikov-silikonovymi-implantatmi

Uplne suhlasim s Otelom. Podla mna je to proti prirode niecim sa vypchavat.Aj chlap to musi citit na dotyk ze to nie to “prave”.

Veľmi by ma zaujímalo, či steuž niekedy niekto držali v ruke silikónom upravené prsia. Ja som ich chytila (kamoška ich má) a sú to na dotyk úplne normálne prsia. Keby som nevedela, že ich má upravené, tak to ani nezistím (odhliadnuc od ich úžasného tvaru).

Ja mám tiež spravené prsia a nevidím na tom nič zlé. Sú na nerozoznaie od pravých,fakt super! Je to vec osobného názoru ja to len môžem odporučiť.

Ja som po porode a uz som aj prestala kojit.Nepacia sa mi moje prsia.Kolko asi stoja silikonove prsia?

Milá Tina,
tiež uvažujem o augmentácii,mam veľa nezodpovedaných otazok,rada by som sa s vami kontaktovala emailom,alebo telefonicky.

denisa

Ta adresa Denisa@zoznam.sk uz nieje aktualna. Poprosila by som Vas odpovede na adresu: ZuzanaSvobodova@zoznam.sk. Dakujem

o par tyzdnou idem na presne takuto plasticku chirurgiu.precitala som o tom vela clankou a mozem povedaz,ze som pevne rozhodnuta.moc sa na ten den tesim a pevne verim,ze budem spokojna a stastna.

zena ma byt spokojna a zmierena s tym ako ju Pan Boh stvoril …

a ešte má vedieť variť, prať, rodiť deti a posluchať manžela, nie?!

Ja som schudla a zmensili sa mi prsia.Vidim to aj na dekolte a aj ked si obleciem podprsenku.Moc sa hambim ist na plaz v plavkach.Dieta este nemam a neviem ci mam pockat az sa mi narodi dieta.Neviem,neviem…

Chcem len podotknut, ze sa najdu aj zeny, ktore podstupuju augmentaciu aj zo zdravotnych indikacii. Napr. nedostatocne vyvinuta prsna zlaza, sval. Ja som ju podstupila kvoli vrodenej deformite hrudnika. Pomoc vo forme implantatov u zien s podobnym problemom naznamena len esteticke vylepsenie, ale doslova lieci aj dusu a umoznuje zaradenie do spolocnosti a kvalitny zivot bez komplexov.

Ahoj, Tinka! Az teraz som sa dostala k Tvojmu prispevku, kde pises, ze mas operovane prsia a si spokojna. Mozes mi, prosim Ta prezradit meno doktora a nazov kliniky? Tiez uvazujem nad touto operaciou. Vopred dik!

Nie si ty náhodou zarytá veriaca? Väčšiu hlúposť som nepočula… Takže sa všetky nehoľme, netrhajme si obočie, neupravujme si vlasy a hurá budeme chodiť po svete ako opice. Človek, ktorý je so všetkým spokoný nikdy nedosiahne nič viac ako priemer- a to vravím vo všeobecnosti. Mňa onedlho čaká tiež tento zákrok. Nevidím to ako choré. Skôr sa mi zdajú choré názory od niektorých používateľov tu.

Absolútny súhlas. Pekne si to vystihla. Držím palce, aby operácia dobre dopadla :slight_smile:

Ďakujem :slight_smile:
Ono, vieš…takým a vtĺkajú asi od mala podobné hlúposti do hlavy. Každý má svoj názor, čo je normálne, ale v dnešnej dobe… ach jo. Takže všetky so silikónmi zhorme v pekle :):slight_smile:

myslim si ze taka plasticka operacia doda zene sebavedomie, ja osobne operaciu fakt potrebujem, chcem to spravit sama pre seba a nie kvoli partnerovi, sama sa citim hlupo vyzlecena…Som trosku mohutnejsej postavy a prsia mam jednotky a este aj skaredeho spicateho tvaru…Ak niekto viete o infoskach o silikonovych implantatoch cene atd, prosim poslite na moj mail, dakujem

Ja tiež nemám deti a idem si spraviť silikony, pýtala som sa nato ked budem kojiť a povedali mi že je to bez problémov, že ani prsia mi nespadnú dole ale zostanú také isté

Dobrý deň chcela by som sa spýtať, aká je to bolesť po operácií a kolko dní po operácií si mimo. Pýtam sa preto či po 5 dnoch od zákroku budem schopná ísť do roboty a šoférovať auto. Za odpoved vopred dakujem


Dobrý deň chcela by som sa spýtať, aká je to bolesť po operácií a kolko dní po operácií si mimo. Pýtam sa preto či po 5 dnoch od zákroku budem schopná ísť do roboty a šoférovať auto. Za odpoved vopred dakujem