Avokádovo-čokoládový puding

(Admin Zzz.sk) #1

Monika Kóňová je právnička a obľúbená foodblogerka, ktorá pre vás pripravila viac ako 90 overených receptov. Tie potešia nielen pri stole, ale aj pri varení. V jej knihe LaPetit – Spolu pri stole nájdete recepty na rýchle večere na každý deň, ale aj skvelé víkendové varenie, a to všetko prispôsobené sezónnym surovinám podľa ročných období.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14076-avokadovo-cokoladovy-puding

(klarispeterkova) #2

Vyzerá to zaujímavo a možno by to stálo aj za kúpu. Avokádový puding sme už raz doma skúšali a veľmi nám chutil. Dokonca sme robili z neho aj nutelu.

(julinka.lanc) #3

vyzerá to veľmi lákavo, ja nie som za takéto exotické chute ale všetko raz treba vyskúšať tak dám potom vedieť ako to dopadlo :slight_smile:

(Snirerka12) #4

Mňam! Milujem avokádo, dávala by som si ho asi do všetkého, môže to byť zaujímavá kombinácia s tým čokoládovým pudingom, hneď večer ho vyskúšam…

(misinka222) #5

hm no vyzerá to dobre, podľa mňa to bude chutiť ako keby som si dala do čokoládového pudingu nejaké oriešky

(vranilka) #6

toto budem musiet asi vyskusat vyzera to celkom chutne

(dusanoo17) #7

No tak ako keby ste mi nepovedali, ze je v tom avokado, tak by som to mozno aj zjedol ale to veru moc nemusim.

(marinebrother) #8

No taketo kombinacie su u nas uplne bezne.

(Admin Zzz.sk) #9

Dusan ja som takto “osalila” aj deti a mali zdravy cokoladovy puding :)), inak do nich avokado nedostanem :slight_smile: