Avokádovo-čokoládový puding

Monika Kóňová je právnička a obľúbená foodblogerka, ktorá pre vás pripravila viac ako 90 overených receptov. Tie potešia nielen pri stole, ale aj pri varení. V jej knihe LaPetit – Spolu pri stole nájdete recepty na rýchle večere na každý deň, ale aj skvelé víkendové varenie, a to všetko prispôsobené sezónnym surovinám podľa ročných období.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/14076-avokadovo-cokoladovy-puding

Vyzerá to zaujímavo a možno by to stálo aj za kúpu. Avokádový puding sme už raz doma skúšali a veľmi nám chutil. Dokonca sme robili z neho aj nutelu.

vyzerá to veľmi lákavo, ja nie som za takéto exotické chute ale všetko raz treba vyskúšať tak dám potom vedieť ako to dopadlo :slight_smile:

Mňam! Milujem avokádo, dávala by som si ho asi do všetkého, môže to byť zaujímavá kombinácia s tým čokoládovým pudingom, hneď večer ho vyskúšam…

hm no vyzerá to dobre, podľa mňa to bude chutiť ako keby som si dala do čokoládového pudingu nejaké oriešky

toto budem musiet asi vyskusat vyzera to celkom chutne

No tak ako keby ste mi nepovedali, ze je v tom avokado, tak by som to mozno aj zjedol ale to veru moc nemusim.

No taketo kombinacie su u nas uplne bezne.

Dusan ja som takto “osalila” aj deti a mali zdravy cokoladovy puding :)), inak do nich avokado nedostanem :slight_smile: