Bicyklovanie je najprístupnejším športom pre všetkých

Bicyklovanie je najprístupnejším a najjednoduchším športom pre všetkých. Dá sa robiť hocikedy, hocikde a takmer po celý rok



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/6045-bicyklovanie-je-najpristupnejsim-sportom-pre-vsetkych

z mojho pohladu aj najlacnejši. je sice pravda že prvotna investicia je trošku vyššia, chce to kvalitný a primerany bicykel, ale naozaj sa to vyplati. Mne v otmto velmi poradili v jednom obchode v BA a som velmi spokojná

Preto tak rada chodim bicyklovat. Vdaka bicyklu som toho uz vela pobehala a aj zdravotny styl je vdaka nemu lepsi :slight_smile: :wink:

chce to kvalitný bicykel a potom to ide samo. U mna a manžela vyhral tento https://www.kaktusbike.sk/trail-bicykle/ctm-rocker-comp/ bicyklujeme sa s radostou

dobre si to napisal Martan. kvalitny bicykel je ozaj potrebny!!

Len treba tiez pocitat, ze kvalitnejsi bicykel stoji aj “trochu” viacej penazi. Mozte si pripravit minimalne 800€

Preto je teraz tak veľa cyklistom na ceste!! Mali by aspoň normálne chodiť a hlavne využívať aj ich chodníčky a nie sa trepú po hlavných cestách. To ma vie teraz riadne rozčúliť!!

…este just ked chodia vedla seba…

Veď preto chodíme bicyklovať, lebo nás to pomaly nič nestojí! Zbožňujem bicyklovanie!

ešte super je aj kolobežkovanie. Terz je to velmi moderné. Často vidím na kolobežke nielen deti, ale aj dospelých

myslis tu elektricku kolobezku?? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

to je zbytocny luxus nie? aspon trocha aktivity by sa patrilo vynalozit

Mne to nepride ako pravdive, hlavne ked sa pozriem na dnesne ceny bicyklov

hlavne sa u toho dobre vyčisti hlava. Určite doporučujem!

no snad nemate na mysli elektrokolo :smiley:

  • ahoj -

s tym by bolo vsetko jednoduchsie :smiley: :smiley:

lenže potom si to tak neužiješ :slight_smile:

Možno si to ani užiť nechce :stuck_out_tongue:

Najlepšie je urobiť si výlet na klasických bicykloch, len problém môže mať človek čo má problém s krčnou chrbticou :confused:

Prečo si myslíš, že to môže mať niečo spoločné s krčnou??