Bicyklovanie je najprístupnejším športom pre všetkých

(Admin Zzz.sk) #1

Bicyklovanie je najprístupnejším a najjednoduchším športom pre všetkých. Dá sa robiť hocikedy, hocikde a takmer po celý rok

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/6045-bicyklovanie-je-najpristupnejsim-sportom-pre-vsetkych

(Dalja789) #2

z mojho pohladu aj najlacnejši. je sice pravda že prvotna investicia je trošku vyššia, chce to kvalitný a primerany bicykel, ale naozaj sa to vyplati. Mne v otmto velmi poradili v jednom obchode v BA a som velmi spokojná

(vlaďa) #3

Preto tak rada chodim bicyklovat. Vdaka bicyklu som toho uz vela pobehala a aj zdravotny styl je vdaka nemu lepsi :slight_smile: :wink:

(Martan) #4

chce to kvalitný bicykel a potom to ide samo. U mna a manžela vyhral tento https://www.kaktusbike.sk/trail-bicykle/ctm-rocker-comp/ bicyklujeme sa s radostou

(miliara) #5

dobre si to napisal Martan. kvalitny bicykel je ozaj potrebny!!

(dokira) #6

Len treba tiez pocitat, ze kvalitnejsi bicykel stoji aj “trochu” viacej penazi. Mozte si pripravit minimalne 800€

(macca) #7

Preto je teraz tak veľa cyklistom na ceste!! Mali by aspoň normálne chodiť a hlavne využívať aj ich chodníčky a nie sa trepú po hlavných cestách. To ma vie teraz riadne rozčúliť!!

(hluzia) #8

…este just ked chodia vedla seba…

(Erina) #9

Veď preto chodíme bicyklovať, lebo nás to pomaly nič nestojí! Zbožňujem bicyklovanie!

(Martan) #10

ešte super je aj kolobežkovanie. Terz je to velmi moderné. Často vidím na kolobežke nielen deti, ale aj dospelých

(miliara) #11

myslis tu elektricku kolobezku?? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

(slavcitka) #12

to je zbytocny luxus nie? aspon trocha aktivity by sa patrilo vynalozit

(marynka) #13

Mne to nepride ako pravdive, hlavne ked sa pozriem na dnesne ceny bicyklov

(Dalja789) #14

hlavne sa u toho dobre vyčisti hlava. Určite doporučujem!

(Martan) #15

no snad nemate na mysli elektrokolo :smiley:

(dvorianka) #16
  • ahoj -

s tym by bolo vsetko jednoduchsie :smiley: :smiley:

(misinka222) #17

lenže potom si to tak neužiješ :slight_smile:

(Marusiatko12) #18

Možno si to ani užiť nechce :stuck_out_tongue:

(hruzinsiovka) #19

Najlepšie je urobiť si výlet na klasických bicykloch, len problém môže mať človek čo má problém s krčnou chrbticou :confused:

(Marusiatko12) #20

Prečo si myslíš, že to môže mať niečo spoločné s krčnou??