Blefaroplastika - operácia viečok

Ste niekto po blefaroplastike? Kto vás operoval, koľko operácia stála, ako ste boli spokojní s doktorom? Koľko po operácii ste boli PN? Bolelo to veľmi? Akékoľvek skúsenosti sú vítané.

Som po blefaroplastike dolnych viecok, co je vraj tazsie, ale nic neboli ani nebolelo, pekne sa to hoji, bolo to robene v lokalke, ani operacia nebolela. Dnes som 3 den po a vyzerato slubne. Nemaj strach, treba ist. Robil ma MUDr. Bohac v Ruzinove. Odporucam.

Tereza, Dr. Bohac robi v statnej nemocnici na plastickej chirurgii? Alebo je to nejake sukromne centrum. On bude nejaky novy, nie? Lebo tiez som o nom este nepocula.

Dobrý deň. Mňa operovala doktorka Ježovitová a tiež som veľmi spokojná. Horné viečka som mala padnuté až tak, že zápal očí som mala na dennom poriadku a na očné tiene som mohla zabudnúť. :slight_smile:

Ahojte, prepacte, davno som tu nebola, dnes som 10. den po operacii a je vidiet vysledok, Mudr. Bohac ma asi 37 rokov, robi v ruzinovskej nemocnici na plastickej chirurgii tvare a ruky a je velmi sikovny, chodi sa do zahranicia ucit, mne ho tiez odporucili.

A netreba sa bat, naozaj ma nic nebolelo ani pocas zakroku ani po, a to mi vystrihoval vela tuku z vackov, akurat som bola opuchnuta a modrinova, ale dnes na 10. den je to OK, cely cas si davam Optalmoseptonex mast a kvapky, obklady studene prve tri dni a Bioptron lampa, teraz uz po vybrati stehov kalciova mast, vsetko doporucil lekar.

Aha, je dosť mladý, takže tam bude nový, pretože ešte nie je ani na stranke ružinovskej plastickej chirurgie zapísaný ako iní chirurgovia.

Netusim, lebo ja to tak nesledujem, ale fakt je velmi sikovny a hlavne aj ludsky, a to sa mi pacilo, ze chodi von sa ucit a zhanat nove metody a podobne, ja som sa na to odhodlavala rok a dlho som zvazovala komu sa dat rezat, a tohoto mi doporucila kamoska lekarka, ktora ho pozna a som rada, ze som sla k nemu. Drzim vam palce, ak sa chystate na zakrok.

A prosim Ta, Ty si bola za nim v tej nizkej budove plastickej chirurgie, co je vedla dolu po takom briezku z boku hlavnej budovy nemocnice?

Ano, presne tam to je, ta mala budova na 2. poschodi, ale este co viem chodi aj do estetic klinik pri starom istrocheme, ale tam to mas drahsie a tu v ruzinove lezis jednu noc, co som uvitala.

Mám 59 rokov - je možné si dať aj v tomto veku Blefaroplastiku - operáciu horných viečok? Robili to niekomu v mojom veku? Chcela by som len lokálne umŕtvenie, má s tým niekto skúsenosť? Ďakujem za odpoveď.

Breli,
59 rokov nie je vobec prekazkou na operaciu viecok, viem o com hovorim. Prakticky vobec to neboli, tyzden sice nebudes chodit do spolocnosti kvoli opuchu a modrinkam, ale potom je to super aj zdravotne (nebolia oci s padnutych viecok).
Primar Guba v ustave lekarskej kozmetiky v Bratislave Petrzalke (sukromna klinika) je vyborny (cena 700€)

Nie je to dobré.

Dnes je mesiac po operácií a jedno oko mám vyššie ako druhé. Vyzerám ako po porážke. Vyčkám ešťe mesiac a budem to asi reklamovať.

Dobrý den,
Aj ja som po blefaroplastike dolných vrecko a vyzerám ako po porážke… Sú to 3 týždne po operácii a tak som zvedavá ako sa Vám podarilo situáciu vyriešiť… ustúpil pokles jedného oka sám?

Ja som po operacii hornych viecok. Operovala ma Dr. Kostalova-Kubicova. S vysledkom som velmi spokojna. Operovala ma v lokalnej anesteze, cca 1:15 h. Opichala ma a potom som uz nic necitila. Mala som trochu strach na zaciatku, ale potom ma to na stole preslo. Po tyzdni som isla na stehy, potom som masirovala viecka no a dnes, parada, krasna praca, palec hore. Dr. ma zlate rucicky. Jaj a red operaciou som brala 3 dni wobenzym a 3 dni po, aby sa vsetko skor hojilo a fakt pomohlo, ziadna modrina. Len teda pre info, bolo to v BA.www.chirkoz.sk

Podstúpila som operáciu horných viečok u Mudr. Škrovinovej. Neodporúčam - neodborne odvedená operácia. Zle pichnuté anestetikum, bolesť pri samotnej operácii, výsledok hrozný. Nikdy viac! Alebo si radšej priplatím plastického chirurga, ktorý tomu rozumie a vie to robiť.

Boli ste niekto na korekcii očných viečok v Bratislave? Kde vám to robili a ako ste boli spokojní? Ďakujem za odpovede

Dobry den co Vas operacia stala?dakujem