Bojujme proti osteoporóze každý deň.

  1. október bol v roku 1996 vyhlásený za Svetový deň osteoporózy. Aj vďaka tejto skutočnosti rezonuje téma osteoporózy v spoločnosti stále viac.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/6990-bojujme-proti-osteoporoze-kazdy-den

ja mam 29rokov a neviem prečo hovoria že osteoporoza je iba u ludi nad 50rokov,ked ja ju už mám.Ale len začiatkoch a nič som nemala zlomene oto mam ale velké bolesti kostí a dokonca sa mi prehlbila pri praci nosenim tažkých predmetou opierajuc si ich o brucho hrudna kost čo mi narobilo dost problemov v jednom roku!

juvenilna idiopaticka osteoporoza tazkeho stupna-stav po kompresivnych frakturthl casti chrbtice to to je diagnoza mojej 14 rocnej dcery ktora trpy timto ochorenim uz 5 rokou jej hodnoty kosti denzitometrie su 4,6

juvenilna idiopaticka osteoporoza tazkeho stupna-stav po kompresivnych frakturthl casti chrbtice to to je diagnoza mojej 14 rocnej dcery ktora trpy timto ochorenim uz 5 rokou jej hodnoty kosti denzitometrie su 4,6
a navise trpi celiakalnou chorobou.prosim o radu alebo pomoc