Bolesť členku na nohe a spodna časť nohy

Prosím Vás kto mi poradí? Veľmi ma boli noha od členku až po spodok nohy nemôžem stupať v noci mávam kŕče v nohách. Bola som na cievnom a všetko dobre. Už neviem čo robiť Stále užívam Stop Krčom a Aflamil a nič.

Dobry den, pravdepodobne mate pretazene svaly achilovky a lytkoveho svalu. Odpoirucam kludovy rezim, mensia namaha klbu, cvicenie, a upravu stravy. Jedzte viac zeleniny a ovocia pridajte vlakninu a ryby a mliecne vyrobky. Porebujete aj masaz lytka a clenku. V datarte predavaju masazny stroj s nazvom Hand held infrared massager, ktory pomaha k uvolneniu a regeneracii svalov. Ma ergonomicku hlavicu a ohybnu rukovet. Mne to pomohlo.

Ja som mala a mavam krce v lytkach, chybalo mi magnezium, magne B6. A pata ma bolela akoby mi do nej bodali, myslela som, ze ostroha, ale panvove kosti sa mi pohli v klimakteriu a to urobilo svoje. Bud vlozky do topanok, cvicit, oddychovat…

Skuste este ortopeda - moze to byt ostroha, teda calcar calcanei. Je to drobny vyrastok kosti na pate, ktory moze sposobovat aj bolesti clenka aj bolesti nohy v oblasti paty. Lieci sa to bud chirurgicky, razovymi vlnami alebo niekedy staci ortopedicka vlozka s odlahcenou patou.

Pani Lika, určite treba skúsiť vložky Medicovi. Presne to isté som mala a už som bola bezradná. Teraz mám chvalabohu po bolestiach. Ja nosím Twin Heels.

Mám podobný problém , a neviem ako to presne opísať. Ked si sadnem, ľahnem, a uvoľním sa tak pravú nohu približne v okolí členku nemôžem uvoľniť. Ako keby bol sval stále napnutý. Je to veľmi nepríjemné. Skúšal som magne B6 , B komplex... dalej aj paralen, voltaren krém. Ale žiadna zmena. Vie niekto pomôcť? Pretože moja lekárka netuší čo to môže byť.

pekný deň, navštívila by som ortopéda, môže to byť ostroha, drobný výrastok na päte a ten môže spôsobiť bolesť.
www.pedikurasupova.sk

Presne toto, čo opisujete som mala aj ja. Určite to je ostroha. Odporúčam Vám Aflamil a vložky Medicovi TWIN HEELS. Mne táto kombinácia zabrala a odvtedy mám pokoj. Tabletky som už vysadila, vložky nosím stále ale už len ako prevenciu. Neviem, či je to priamo tými vložkami, ale pozorujem, že ma prestali bolieť aj bedrá.

Ja som bola na dotykovej kyslíkovej infúyii v Trnave a perfekt hned po prvom raza sa mi poľavilo a po 6tich sedeniach som ako nova

Ja som si minuly rok pocas dovolenky uraz pri bicyklovani, vyklbila som si clenok a velmi to bolelo. Nastastie som nemusela ist na operaciu. Doktor mi odporucil wobenzym, aby som nemala taký napuchnuty a bolavý clenok. Myslim, ze mi pomohol

A piješ magnézium?