Bolest hlavy tesne pred orgazmom

Dobry den, posledne 2 dni mam nasledovny problem: Pri sexe s partnerkou je vsetko OK, ona ma orgazmus rychlo a kym sa ja spravim, ona sa zastavi na cisle 6-8, sex trva pri tom asi 15 minut. Tesne pred tym, ako mam mat ja orgazmus sa dostavia priserne bolesti hlavy a trapez, ked striekam uz je to ok, ale bolest pretrvava stale. Aj ked si to robim sam, to iste. Hladal som na webe info ohladne tohto problemu, aj som nasiel exaktne symptomy, ale nenasiel som diagnozy a sposob liecby. Dakujem za dalsie info, pekny den.

Chceš naozaj niečo konštruktívne? Ja by som pátral po cievnej etiológii bolestí. Pri orgazme dochádza k výraznému vzostupu krvného tlaku - aj v cievach hlavy. Môže to byť niečo na báze migrény, ale tiež aj niečo vážnejšie. Nejdem tu písať, čo by to všetko mohlo byť, ale asi by si mal vyhľadať neurológa, ktorý rozhodne o ďalšom postupe. Mimochodom, je dokázané, že časté telefonovanie s mobilom na uchu môže poškodzovať a oslabovať mozgové cievy, pri zvýšenom tlaku môže takáto cieva prasknúť a spôsobiť krvácanie do mozgu alebo z nej môže presakovať krv do okolia (leaking a.).

Dik za info…