BOLESŤ RAMENA vystreľujúca do ruky

Dobrý deň! Poraďte mi, prosím, dobrého fyzioterapeuta alebo chiropraktika v Žiline, ktorý mi pomôže odstrániť bolesť ľavého ramena - trapézového svalu. Bolesť vystreľuje do ruky najmä pri chôdzi a pohybe rukou. Bolesť v oblasti ramena nad lopatkou je pálčivá, nedovoľuje mi ležanie na chrbte. Úľava si privodím ležaním na pravom boku a súčasným pokrčením ľavej ruky za chrbtom. Som 5 týždňov po operácii rotátorovej manžety v pravom ramene. Magnetická rezonancia poukázala na osteochondrózu v krčnej chrbtici a osteofyty. Kúpila som si (čerstvo) aj trakčné lehátko, aby sa tlak stavcov na platničky zmiernil, avšak operovanou rukou ešte nemôžem regulovať uhol lehátka, takže ho polohujú len členovia rodiny. Pomáha mi masáž na stiahnuté svaly, bolesť sa však k večeru opäť intenzívne prihlási. Vopred ďakujem za ochotu poradiť, odporučiť.

1 Like

A nemyslíš, že by bolo najvhodnejšie sa vrátiť k lekárovi nech ťa on niekam pošle? Ako takto tu niekoho hľadať? Ja by som to skúsila tak.

prosím vás aká je to bolesť keď máte karpálny tunel? môže to bolieť až od ramena až po zápästie?

Moze ale vacsinou to je bolest iba zapastia

mávam strašné bolesti ramien keď dlho sedím za pc, je to neznesiteľná bolesť

jeden a ten isty pohyb to je darmo

To jasné, pri tom trpí všetko, od chrbtice to ide :-/

Mozme si podat ruky, mam take iste problemy

treba skusit ist na neurologiu :slight_smile:

Aj ortopéd aj neurológ

Len to bude asi na dlho :open_mouth:

1 Like