Bolesti a tlak po rehabilitacii chrbtice

Chcela by som sa spytat, chodim na rehabilitacie - elektro, masaze a odkedy chodim na tuto rehabku nie je mi moc dobre, toci sa mi hlava aj ked sedim a chrbat boli aj viac by som povedala. Minule sa mi na masazi snazil nieco uvolnit, ale vecer na to som tam citila taky tlak, ze … Nemate niekto podobne skusenosti? Ci to moze byt tym elektrom alebo masazou alebo ja neviem …

Vazena pani Petra, podla mna je to normalna reakcia organizmu voci urcitemu druhu nasilia, vedenemu za ucelom dosiahnutia stavu svalstva sliach a nervov do povodneho stavu vychylenim z normalu sa stali spasmatickymi zatvrdnutymi a postahovanymi. Masazou a elektrosokmi sa ich stav narusuje a ich prirodzena obrana je vratit sa do povodneho stavu, elastickost sa tazko dosahuje, vy to pocitujete ako urcity druh bolesti, za normalnych okolnostii by sa to malo po case a oddychu ukludnit same, ovsem ak su tam patologicke zmeny, tak treba znovu zajst k neurologovi a zistit stav po masazach, ci sa stav zlepsuje alebo nahodou nezhorsuje, nezabudnite, ze najvacsim nepriatelom chrbtice je prievan a chlad. Aj po masazach nie hned vyletiet do zimy, zelam skore uzdravenie.