Bolesti hlavy a akné

Mám dve otázky. Prvá sa týka bolestí hlavy. V poslednom čase sa mi stáva, že ma zabolí hlava, ale to len tak na chvíľku. Ale je to taká iná bolesť, ako keby pichanie. No, ani to neviem pomenovať, je to divné. Viacerí mi povedali, že to môže byť z ofúknutia atď., ale ja sa aj tak bojím. Myslíte si, že to môže byť niečo vážnejšie? Druhá otázka sa týka akné. Mám akné vyššieho stupňa, liečim sa Roacuttanom a na boku hlavy som mal šošovicu, ale spravilo sa mi tam na tom mieste, kde je pupák. No, dokonca nie jeden a teraz sa bojím, či by mi to nejako nemohlo uškodiť? Mal by som to povedať kožnej? Ďakujem za odpovede.

Ahoj Lukas. Ja sa mozem vyjadrit k akne, ktore si uspesne liciem u MUDr. Haida. PhD. bola som uz tak nestasna, ze tvar mam celu vysypanu a nic mi nezaberalo, asi to poznas tie zapalene a bolestene pupaciky, co nenavidim:- ( Odporucila mi ho kamoskina kamoska a nelutujem. Odbornik na slovo vzaty. Ja som z BA, tak neviem ci ti pomoze kontakt k nemu:0903752533 pripadne link: www.chirkoz.sk