Bolesti hlavy

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc… Mám 31 rokov a od mojich 18 rokov ma navštevujú príšerné bolesti hlavy. Bolesť sa dostavuje raz za rok a trvá 4 - 7 týždňov. V tomto období bolesti prichádzajú nepatrne, najprv ma hlava pobolieva ráno raz za pár dní, potom je to každé ráno, potom tak 5 - 6 krát dodna a bolesti ustupujú tak ako sa dostavia… Počas bolesti ma bolí ľavá strana hlavy od oka, cez ucho až po zadnú časť, cítim ako by sa mi niečo nafukovalo pod lebkou, je to taká tlaková kŕčovitá bolesť… Prebehol som kopou vyšetrení cez EEG, MR, CT, krvným testom na genetiku, rehabilitačným… prvý krát mi pomohla lekárka na rehabilitačnom, keď mi napravila stavce, ďalší rok to už nezabralo… Pri bolestiach mi zaberal ibufein, no ten sa už nevyrába a ibalgin nezaberá. (rada od lekárnika zapiť ibuprofen šálkov kávy tiež nezabrala). Zaberá mi PANADOL ULTRA RAPID… Boli obdobia, ked som strávil v lete dovolenku pri mory, v zime bolesti neboli, tak sa to stalo asi 3 krát… čiže niekedy je rok, kedy hlava nebolí vôbec. Nemá niekto podobnú skôsenosť, nevie mi poradiť? Ďakujem