Bolesti krcnej chrbtice - blokove + kyfoticke postavenie stavcov

Ahojte, uz siedmy rok trpim silnymi bolestami /palenie/ krcnej chrbitce, hlavne pri sedeni za pocitacom. Musela som aj kvoli zdravotnym problemom dat vypoved v praci v administrative. Teraz mam 32 rokov. Robiii mi rongen, Ct. Mam blokove + kyfoticke postavenie stavcov. Bola som na lieceni, rehabilitaciach, infuziach. Budem rada, ak sa ozve niekto, kto ma podobne problemy a poradi dobreho odbornika. Dakujem

Mám tiež tento problém, medzi 5. a 6. stavcom, keď som mala 10 rokov, zrazilo ma auto a tieto stavce mi vyskočili, do 18 roku som mala pokoj a potom to začalo. Dnes mám 45 rokov a prešla som všeliakými vyšetreniami, liekmi, infúziami, elektroliečbou, vždy mi to na chvíľu pomohlo. Keď mala moja dcéra 10 rokov, dnes má 20, skrivila sa jej chrbtica a musela chodiť na nápravné cvičenia. Tam som sa posťažovala na svoju chrbticu a naučili ma rôzne cviky a zaberá to. Treba cvičiť pravideľne a neustále. Neužívam žiadne lieky a nemám žiadne problémy, chodím aj ma masáže k fyzioterapeutovi, ktorý presne vie podľa snímkov, ako ma má masírovať.

Mám také isté problémy s krčnou chrbticou. Obvodný ma odporučil k neurologičke. Potom som absolvovala RTG aj MR vyšetrenie. Na MR vyš. mi zistili blokové postavenie v priestore C5-6 mediálnoparamediálne vpravo! Chodila som na RHB, magnetickú a elektro liečbu, aj masáže. Troška sa mi uľavilo, ale bolesti pretrvávali stále. Potom som absolvovala návštevu aj u ortopéda. Užívala som tbl, infúznu, injekčnú liečbu i. m. Nič mi nepomohlo bolesti pretrvávajú a sú miestami už neznesiteľné a veľmi intenzívne. Tá bolesť mi vystreľuje aj do hrudníka aj do ramien. Keď už medicína nepomáha, uvažovala som nad tým, ísť k ľudovému liečiteľovi? Ak máte niekto podobné problémy píšte prosím, že ako ďalej. Som zúfalá.

Pani Veronika, mala som tie iste problemy, mne pomohlo napravenie stavca Atlas.

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť, ak je to možné o možnosť kontaktovať za účelom konzultácie. Ak je to možné tak mi prosím zašlite kontakt na email cesla@gordic.sk

Dobrý deň, už som počul o tom, že napravenie atlasu môže pomôcť. Viete mi prosím Vás poradiť, na koho sa obrátiť?
Ďakujem. Turčan